Honda CBR 929RR Fireblade (2001)

Vlastník Jawasaki
Vloženo 3.4.2010
Aktualizováno 11.10.2011

Idealni sport se sklony k cestovani a velkou davkou trpelivosti a blbuvzdornosti

Koupil jsem farika minulý rok (2009). po koupi proběhl olej, filtr, přední desky, kontrola ložisek a vůbec všeho a tradá do ulic.

Proběhla výměna přední gumy z nějakého neuvěřitelně tvrdého noname betonu na D208, zadek je sportattack šíře 180mm. Má tam být sice 190 ale v době koupě byla téměř nová a jede se na tom v pohodě, tak jsem ji tam nechal.

Chvíli jsme spolu trénovali na našich silnicích a vzájemně se poznávali. Nastal čas velkých činů, což znamená, že jsme s přítelkyní a přáteli naložili motorky na vozík a do dodávky a vyrazili směr St. Tropez. Úžasná dovolená, kde jsem boužel zažil svůj první crash. (fotky dodám později). Já jsem přežil bez úhony, motorka přišla jen o blinkr a řadičku, což se v kempu opravilo a jede se dál.

fárošek je pro mě zatím ideální motorka. Brzdy dostačující, podvozek taktéž, porce výkonu tak akorát, míň kW by mi vadilo, víc nepotřebuji. Super je na ní neuvěřitelný kufr pod sedačkou spolujezdce, kam se dá nacpat až nezdravě krámů

v průběhu letošní sezony doplním poznatky

2011. v 09/11 jsem ji s těžkým srdcem prodal a tím zkončila moje motokariera.. snad se jednou vrátím na silničním durku

DonyR1
DonyR1 napsal 29.04.10 v 22:00