Ducati Monster 695 (2007)

Vlastník Alice666
Vloženo 31.3.2010
Aktualizováno 16.11.2011

Jezdí se na ní úplně skvěle a doufám, že mi nebude dělat žádný technický problémy

2010/05 - Konečně jsem na mojí dračici vyrazila do víru silnic a musím říct, že to bylo skvělé poježděníčko. Sice si musím navyknout na konci zabírající spojku, ale jinak nic nemělo chybu Doufám, že mašina bude celou sezonu v pohodě a obě jí přežijeme bez úhony
2010/09 - Sezona dopadla bez úhony, moc jsem toho nenajezdila, tak snad příští rok bude už konečně lepší

2011/04 - tak nas čeká poprvé ježdění na okruhu v Mostě. Začínám mít docela obavy z počasí, předpověď na povelikonocní út a stř nevypadá příznivě a to tam jedeme ještě po ose..tak uvidím,jak vše dopadne.
- tak jsme to obě přežily, nespadly a celý jsme si to tam všichni myslim hodně užili..Doufám, že v srpnu to vyjde znova a tentokrát už s vozíkem za auto na mašiny
2011/07 - po druhe na okruhu v Moste, cas jsem opet vylepsila(o pul minuty-kdo se tim muze pochlubit ),ale stale to chce o dost porychlit..bohuzel tento rok to asi uz neklapne a to kvuli financim a take dovolenym..Ducatka jezdi,ale moc ji nesedi, kdyz ji vyzenu do vysokych otacek...
2011/09- Po delším rozhodování jsem došla k závěru,že se vrátím k sůze, tak snad to vyjde

11/2011 a je fuc, sla k hodnymu panovi do Horazdovic snad se bude mit dobre

Alice666
Alice666 napsal 17.05.13 v 06:41

a ja myslela puvodne, nez jsem odpocitala, ze myslis tu posledni fotku

cat-nikita
cat-nikita napsal 16.05.13 v 22:58

Nejvíc to té motorce sluší na deváté fotce

k.a.m.a
k.a.m.a napsal 31.08.12 v 10:53

monstřik 10b

Krmi
Krmi napsal 18.10.11 v 07:41

Holky a motorky to je krásný pohled a u tebe to platí dvojnásob jasných 10b a pohodičku v sedle po zbytek sezonky a ještě nějáký ten km na tacháku

highsider
highsider napsal 12.10.11 v 09:49

copak že jde Dukča do světa? nevyhovuje?