Ducati 750 SS (1997)

Vlastník i-v-a-n
Vloženo 5.4.2005
Aktualizováno 2.6.2013

Krásná motorka se kterou najedu cca 50 km/rok.Bohužel není čas.arrow výfuky+originály,odlehčený setrvák ducati+originál ,KN košíky,dynojet,něco navíc v laku,

První dojmy - Už ji mám cca 9 let a tak první dojmy jsou už dávno pryč,ale moto je stále super... . . . . . . .. . . . . . .. . . .. . . .. . .. . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . .. . . .. ... .. .. . .. . .. . . .. . . . . . . . .. . .. . .. .. .. . . .. .. . . .. .

Dávna láska nerezaví... . . .. . . .. . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . .. . . .. . .. .. . . . . . . . ... . . .. . .. . . . .. . .. . .. . .. . . .. . . .. . . .. . .. . .. . . . . .. . . . .. . . . .. . . . .. . . .. . . . .. . . .. . . .. . . . . . .. . . . . . . . . . .. . . . . .. . . . . .. . .. . .. . . .. . . . .. . . . . .. . . . . .. . . . . . .. . .. . .. . .. . . . .. . . .. . . .. . . .. . . .. . . . . .. . . . . . . . .. . .. . .. . . .. . .. . . . . . . . . .. . . . .. . . . . . . . .. . . .

deimos
deimos napsal 16.04.09 v 17:35

Venda
Venda napsal 27.05.08 v 12:30

Moc pěknej stroj.Jednu takouvou sem taky okukoval v Brně u VUTcka.

napsal 26.03.06 v 12:51

čau zdravím,mám taky, 750SS žlutou r.v.97 koupenou v ČR.myslel sem,že mám jedinou,ale jsou tu dvě.Jezdím na Ducati dny,tak se možná potkáme.Tak ať šlape čau Jarda

Ferys
Ferys napsal 09.01.06 v 14:53

Máš to vychytaný, moc pěkný

napsal 28.06.05 v 01:28

jejda...masakr...