Honda CB 600F Hornet (1999)

Vlastník 103kuba
Vloženo 28.3.2010
Aktualizováno 12.3.2015

Ze začátku, to bylo po 125 2t opravdu vyborny svezeni. Vyborny svezeni je to stále, sem hodne spokojenej s celkovym chovanim motorky, podvozek je dobrej, brzdy také, jen jsem pochopil jak je myšleno když se o ní říká že je hodná)

První dojmy - Ze začátku, to bylo po 125 2t opravdu vyborny svezeni. Vyborny svezeni je to stále, sem hodne spokojenej s celkovym chovanim motorky, podvozek je dobrej, brzdy také, jen jsem pochopil jak je myšleno když se o ní říká že je hodná:-))

Ani ne po týdnu, co jsem prodal Cagivu Supercity, našel sem výbornej inzerát a koupil Horneta 600. První den Brno - Ostrava, tam jsem přespal a další den jsem vyrazil z Ostravy do Sokolova (Karlovy Vary) >> 550km, takže celkem odvaha, ale dobrá škola na zajetí se. Cestou jsem používal rozum a zjistil že rychle se dá bez aerodynamické ochrany ject opravdu jen chvilku, takže párkrát sem to pustil, ale když mě pak bolel krk, tak jsem byl rád že jedu pomalu:D. Každý víkend jezdim k rodičům 120km tam a 120 zpátky. Na motorce sem najel už dost na to abych si na ní zvykl a věděl co od ní čekat a co si můžu dovolit i při různém počasí. Přední brzdy maj sílu, ale chybí jim to na co jsem byl zvyklej u Spercity - ostrost. Je pravda že brzdy z Cagivy by si s Hornetem moc neporadili, řekl bych to tak, že tam byly brzdy předimenzovaný a na Hornetu jsou dimenzované akorát. Tímto si v žádném případě nstěžuju, jen zadní brzda je teda hodně slabá, tu ovšem téměř nepoužívám.Podvozek je v poho, nejsem žádnej extrémista a zkušeností tolik taky nemám, prostě mi to vyhovuje stejně jako u Cagivy. Posez, tvar sedla a pohodní je jako celek výborný, zadek nebolí ani po velmi dlouhé cestě. Jediné je, žádná ochrana proti větru, proto mám již objednaný štít, tak snad to bude lepší. Spotřeba je od 5 do 6,5l.

103kuba
103kuba napsal 13.04.10 v 12:55

moc díky kluci, taktež vam přeju spoustu příjemných a bezpečných kilometrů.
příbor: A stim skokem to neni tak kriticky:D zadny snad neznam, my to zvladnem!:)

pribor
pribor napsal 29.03.10 v 18:13

Skok po 125ccm to je dost to máš recht ale snad to zvládnem ne? supr barva! ať šlape 10b.!!!

Bublina
Bublina napsal 28.03.10 v 21:17

Motorka pěkná, volba luxusní a barva minimálně zajímavá
Jinak přeji mnoho kilometrů plný sluníčka

_Tomo_
_Tomo_ napsal 28.03.10 v 16:24

Moc hezka, mozna nejlepsi volba v tehle kubature. Davam 10b

Thopr
Thopr napsal 28.03.10 v 16:13

Správná volba... Dole kliďas, nahoře pila a ve středních stejně jezdit nebudeš... :) Spousta šťastných KM...
Ps: Pěkná barva...