Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník Medved2
Vloženo 26.3.2010
Aktualizováno 15.2.2017

Po Hondě Shadow moje druhá. Na malém choperu jsem zjistil, že mě na cestách v okrese na každém hrbolu něco kopne do zad. Jinak krásná motorka. Na delší cesty mi však nestačil motor ani pohodlí. Tak následoval jasný posun na cestovní enduro.Koupil jsem ji

Motorka koupena od FIRMA:Miramoto - Miroslav Vlček (Lišov) - S prodejcem dobrá zkušenost. V moto byla mizerná baterie, tak mi bez řeči dali novou.

Honda XL 650V Transalp: Pro mě pohodlnější posez a hlavně lepší motor.

První dojmy - První dojem byl, že je kolem mne nějak moc plechů. měl jsem pocit jako na velkém skůtru. Nyní jsem jak v pokojíčku, moc nefouká ale hlavně jízdní vlastnosti jsou někde jinde.

Motorku bych doporučil pro - Velmi pohodlný na cesty, Alpy, i cesta po dálnici bez problémů. Do terénu se nehrnu

Doplňky na motorce - Po 4 letech (2014) je strom dost ozdoben.
vezmu to od shora: navigace a držák(Radko),nástavce zrcátek(Radko), ukazatel rychosti Gipro, blastry suzuki, vyhřívané hefty Seito II, zásuvka 12V, zvýšené sedlo,malý tankvak na mapy, padáky a na nich kapsičky(Marselus), zubaté stupačky(Barvajs). kryty kotníků, kryt olejového chladiče, originál kryt motoru, boční držáky kufrů a na nich plastové kufry Givy, Top case 52l , originál centrální stojan,botička na bočáku. Na sezonu 2016 jsem přidal deflector Givi. Moc příjemná to věc. A také jsem instaloval kameru. Nalepil jsem ji na přední část pod plexi. Nijak se netřese a funguje mi jako černá skřínka. Po zapnutá nahrává.

Po prvních zkušenostech z Hondou jsem měl políčeno na Transalpa. Pak jsem ale sednul na VStroma a věděl že je to ona. Myslím že ji vyrobili pro mě na míru. Mám 184cm a 92 kg. Po ujetí cca 100 km těžko hodnotit ale jsem nadšen a nechce se mi ani slézt.
Po 3 letech provoozu mohu hodnotit lépe.Rád jezdím české okresky,Rakousko, itálie a tam se univerzálnost tohoto modelu ukazuje.Do terénu se nehrnu.
Pokud se týká servisu, tak kromě výměny oleje, řetězovky a výměny oleje v předních tlumičích. (to beru jako běžný servis) nevím co to servis je.

oldy
oldy napsal 03.12.14 v 16:06

Ať slouží. Modrá je nejlepší

Alesko
Alesko napsal 30.05.10 v 18:33

1ob

PavkaH
PavkaH napsal 29.03.10 v 22:23

Moc si Stromka užij. Hodně šťastných kilometrů.

6-ty
6-ty napsal 29.03.10 v 21:16