Honda VTR 1000F Firestorm (1999)

Vlastník posik.p
Vloženo 25.3.2010
Aktualizováno 5.9.2012

Koupil jsem ji v originálním stavu,najeto měla 14000Km snad skutečných.Když s ní majitel vyjel ze stodoly,na první pohled jako nová,prostě vymazlená a udržovaná.Asi po půl roce,se mi podařilo sehnat laděné výfuky i s mezisvody,zvedlé pod prdelku

Moje první motorka byla Suzuki GS500E,jezdil jsem s ní jednu sezonu a spokojenost,jen už mi prostě nestačila a tak jsem se začal ohlížet a shánět.Vybíral jsem a rozhodoval mezi Hornetem 600f,nebo 900.Kámoš mě přesměroval a právě na Hondu VTR a tedˇ toho nelituji a jsem rád.První dojmy z jízdy byly takové,že jsem měl hubu od ucha k uchu .Z GSa to byl docela skok,super zátah už od spoda,ovladatelnost,jízdní vlastnosti,já ji nemám co vytknout ,hlavně i po dovolené,kde nás ani jednou nezradila a nikde nenechala a bez problému tahala mě s mladou a horou bagáže jako by to necítila .Projeli jsme Madˇarsko,Chorvatsko,Slovinsko,Rakousko a spokojenost,jen co by se dalo vytknou,tak trochu víc papká a když ji tahám řádně za uzdu, tak spíš pěkně žere .Zatím mám v plánu ji zůstat ještě věrný.

Normik
Normik napsal 27.07.16 v 11:10 10b.

Lubos92
Lubos92 napsal 07.01.14 v 13:25

Pěkná .

Milda46
Milda46 napsal 28.10.13 v 19:21

taky za deset pěknej stroječek a ať slouží až do roztrhání těla

Růža1800
Růža1800 napsal 13.12.10 v 13:57