Ducati Monster 750 (2000)

Vlastník stewik
Vloženo 23.3.2010
Aktualizováno 13.12.2011

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

stewik napsal 16.12.11 v 20:25

dekuji pekne :) potesilo me to
je to krasnej stroj. hrozne me bavi. maximalku jsi odhadl naprosto presne ;) ale zatacky... to je takova krasa.

bohuzel jsem dostal spatnej kus, tahle masina byla na odpis a ja to nevedel (za jizdy mi bouchnul zadni naboj, protoze byl zbrousenej flexou, zadrenej karbec, urezlej snek u tachace...libustky) . skocil jsem nekomu na spek, ale nevzdal jsem to, vymenil pulku veci a stalo me to hodne penez... ale jezdime :) ted je jako nova. masinu miluju, vysnil jsem si 750 v 16ti a po deseti letech cekani a dvou letech jezdeni je to proste laska :)

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 16.12.11 v 13:20

Krásnej strojek! Kámoš na M750 začínal a věř nebo ne, málo co mu na silnici ujelo - teda pokud to nejelo víc jak +/- 190 , protože tam on už končil... Řekl bych, že nemá smysl soudit motorku podle výkonu v papírech , ale spíš podle toho, jak opravdu jede a jak se chová na silnici! Dost často totiž není problém se s malým Monsterem udržet i 2x - 3x silnějších strojů!

A jinak opět klasika - na Ducati se posralo jen to, co někdo předtím sám doprasil - a stejně tak tomu bylo i u nás! Akorát já toho tam měl trochu víc než jen blinkry... Tak ať ti ta mašinka bez potíží slouží a dělá ti už jen samou radost , za 10b!

stewik napsal 13.12.11 v 08:14

dik :) mam tam carbonovy termouse... krasne duni :) a protoze ji beru jako stylovku na kratky projizdky, premyslim i o filtru... miluju masiny, ktery prskaj :)

herbelife
herbelife napsal 12.12.11 v 15:33

zajimavej stroj určitě ma taky krasnej zvuk

stewik napsal 29.03.10 v 21:29

dík :) už jsem se na to chystal :) teď mě trápí víc blinkry, doleva v pohodě a doprava mi to sežere pojistku. tak budu zjišťovat, kde mi to probíjí.

Pastell
Pastell napsal 29.03.10 v 11:41