Cagiva Raptor 1000 (2005)

Vlastník Daksi
Vloženo 2.3.2010
Aktualizováno 2.3.2010

Xtra-Raptor 1000 limitovaná edice 999 kusů. Prý sů enom 4 v republice. Moje má číslo 499. Je to skvost!!!

Zatím mám za sebou jednu sezonu a možu řítc že su maximálně spokojený a nedám na něho dopustit. Výborná ovladatelnost, skvělý motor, brzdy, zvuk, vzhled... no je to prostě dravec!!!

me2d78
me2d78 napsal 03.02.12 v 11:29

pěknej kousek za 10b...

Luňas79
Luňas79 napsal 20.03.11 v 13:42

JJ Raptor se povedl sice klasik se mi líbí Daksi víc něž Xko ale stejně si Cagiva musela pro dobrý motor k Suzuki ale to neva TLko byl skvělý stroj Raptora sem taky málem měl nakonec mi ho ten cyp neprodal ale neva Daksi jen škoda že si mu nedal ještě pořád ty laďáky 2vál bez nich je jako ženská bez prsou ale to už sem ti říkal kámo ku česti Cagivě se musí nechat že TLkový motor poladila ještě líp než origo zuka a jede to jak píchlá svině párkrát sem měl tu čest na něm jet a Raptor de na zadní velmi snadno a ten podvozečk je z říše snů líp už se jelío jen na Moto Morini Corsaro doufám že se Daksi domlivíme a dáme sraz třeba na té Kanálovce jak sme se bavili zatím hoj chlape a někdy někde !

strakon
strakon napsal 28.01.11 v 11:59

Ten je mňamkózní jasnejch 10 b.

darina01
darina01 napsal 08.01.11 v 14:34

Zdravím,opravdu brutální stroj až z toho jde strach .Někdy se stavím na doďelání kérky.Jinak za 10 b

Delta
Delta napsal 12.08.10 v 21:29

Krásnej, naživo hezčí než na foto!