Kawasaki VN 1500 (1999)

Vlastník Jenniks
Vloženo 27.2.2010
Aktualizováno 15.2.2022

Vloženo: 25.12.2018, Uskutečněno: 25.12.2018, Stav tachometru: 100000 km, Zhlédnuto: 17x

Za pár dní odpískáme rok 2018..ale vcelku nemám co rekapitulovat. Teda co se motorky týče Proběhla všemi obávaná návštěva STK, kdy se fotilo..a naprosto v pohodě! Zkontroloval číslo rámu a motoru, obešel mašinu, nafotil a se slovy: Vypadá to, že to máte všechno v originále.. mně nechal na pokoji. To mi spadl velký balvan, protože pověsti hovořily o velkých buzeracích na jiných stanicích! Pravda, raději jsem sundal zadní sedlo, které nezapře domácí výrobu a přední rolku, ale jinde peskovali za přídavná světla, za kufry a i za plexi -a tohoto si v mém případě ani nevšímal..
Padla hranice! Tachometr mi na chvíli ukázal skoro všechny svoje devítky..a pak skočil do numera 100 000 km !! V tu chvíli mne napadlo, že některé ze zmíněných devítek už v životě neuvidím Asi by bylo vhodné tady zmínit, kolik km jsem vlastně za sezónu najel a při jaké průměrné spotřebě..ale NEVÍM Když chci jezdit, tak si koupím benzín, a když dojde, koupím nový, výrazný výkyv spotřeby by asi indikoval nějaký problém, ale spaluju množství úměrné ujetým kilometrům..a to mi stačí. A kolik jsem najel? Nepíšu si to. Na zadku jsem neseděl, počasí nám přálo a navíc (což je velká výhra) manželku to taky hodně baví, takže jak to jen šlo, šplhali jsme do sedel!
Snad jen dvě drobné novoty, z oblasti parády! Na hlavní světlomet přibyla ozdobná trojhvězdice s logem Indian, a kamarádovi se povedlo sehnat až z dalekého Japonska zadní nárazníčky, které se na Driftry začaly montovat až v roce 2001. Pro mne to znamenalo vymyslet a vyrobit držáky, které v nejbližší době přiboduju na rám zadního blatníku. Jinak průběžně přemýšlím nad mým přívěsným vozíkem, vše podstatné je už připravené, ale některé značně namáhané spoje potřebuju nechat svařit lepším svařečem, než jsem já..což jsou asi všichni ostatní Tož asi tak.

alterego (20) napsal 25.12.2018 v 14:27

První tři věty 2. odstavce mě dostaly...ale je to nejspíš tak. To mělo hloubku Jendo. Tak hodně štěstí ať toho stihneš ještě co nejvíc

• 2021

Začátek sezóny 21 se protáhl, jednak počasí nic moc, jednak motorka ještě stála v dílně u mechanika. Chtěl jsem nechat přetěsnit víka hlav motoru, předchozí majitel se v tom hrabal a diletantsky ve finále nanesl nový těs

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.09.2021
    Uskutečněno: 18.09.2021
  • konec sezóny 2019

Je to tak, včera poslední (asi) slunečný den, kdy šlo ještě krásně jezdit (u) Takže co je nového?! Jak jsem naposledy zmiňoval, brašny už nahradily plastové kufry, praktičtější a o něco větší! Do jara by měly dostat nov

Vloženo: 28.10.2019
    Uskutečněno: 28.10.2019
  • A jedeme dál

A jedeme dál ;-) Z Allegra koupené origo sedlo, vymyslel jsem si nové potažení- kombinace kůže/koženka a zadal to čalouníkům, které jsem naštěstí objevil v Ost. Zábřehu! Výborná spolupráce a výsledek přesně podle přání!

Vloženo: 16.07.2019
    Uskutečněno: 16.07.2019