Kawasaki VN 1500 (1999)

Vloženo 27.2.2010
Aktualizováno 15.2.2022

konec sezóny 2019

Vloženo: 28.10.2019, Uskutečněno: 28.10.2019, Zhlédnuto: 21x

Je to tak, včera poslední (asi) slunečný den, kdy šlo ještě krásně jezdit Takže co je nového?! Jak jsem naposledy zmiňoval, brašny už nahradily plastové kufry, praktičtější a o něco větší! Do jara by měly dostat nový lak.. To obnášelo vymyslet a vytvořit nové držáky a hodit je do komaxitu. A to je to, co mne na Driftrovi baví!! Vzhledem k nedostatku příslušenství je tohle vyloženě nutností a zábavou dohromady Myslím, že se podařilo! Dodatečně jsem ještě musel kvůli chvění přidat třetí opěrný bod od stupačky spolujezdce a vyřešeno! Začátek byl nelehký, předchozí majitel/lé nechali v kufrech dost přehnaně velkých děr, která jsem musel zavařit- poprvé jsem použil fintu se stahovacíma elektr. páskama, do děr podložených kov. plátem jsem pomalu sypal drobně nastříhané zmíněné pásky a zárověň je tavil malým plamenometem z Lídlu, až jich bylo dost, slisoval jsem směs hlavou velkého šroubu... překytování, přebroušení a střik sprejem..výsledek slušný! Kufry mají svoje docela šik brzdové světla, dokonce jsou vevnitř už připravené kábly, jestliže bych je ale chtěl uvést v život, musel bych vymyslet nějaké sofistikované připojení, tzn. aby nebylo moc vidět a bylo jednoduše odpojitelné! Co všechno ještě stihnu přes zimu se uvidí, ale nové plexi si slibuju už pár let!

alterego (20) napsal 28.10.2019 v 11:33

Hezký Jeníku, jsi kluk šikovná

1 reakce

Jenniks
Jenniks 28.10.2019 v 21:15

Díky kamaráde :)

• 2021

Začátek sezóny 21 se protáhl, jednak počasí nic moc, jednak motorka ještě stála v dílně u mechanika. Chtěl jsem nechat přetěsnit víka hlav motoru, předchozí majitel se v tom hrabal a diletantsky ve finále nanesl nový těs

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.09.2021
    Uskutečněno: 18.09.2021
  • A jedeme dál

A jedeme dál ;-) Z Allegra koupené origo sedlo, vymyslel jsem si nové potažení- kombinace kůže/koženka a zadal to čalouníkům, které jsem naštěstí objevil v Ost. Zábřehu! Výborná spolupráce a výsledek přesně podle přání!

Vloženo: 16.07.2019
    Uskutečněno: 16.07.2019
  • Začátek dubna 2019

Jsme na prahu další sezóny, slibujou horké a suché počasí..zemědělci budou brečet, ale pro motorkáře to zní jako rajská hudba ;-) A tak připravujem svoje stroje! Budu přezouvat, letos mne povozí Bridgestounky ExedraMax.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.04.2019