Kawasaki ZZR 1400 (2009)

Vlastník mavr
Vloženo 5.2.2010
Aktualizováno 1.9.2021

Vloženo: 12.01.2018, Uskutečněno: 12.01.2018, Stav tachometru: 24000 km, Zhlédnuto: 29x

Zhruba po 10 tkm provedu vyčištění prostoru okolo pastorku řetězu.
Je nutno povolit celé víko, včetně šroubů kolem hydraulické spojky. Následně lze víko " otevřít" velice lehce, v opačném případě je stále některý šroub nepovolen.

V tomto okamžiku je možno vše důkladně vyčistit včetně míst okolo řetězu u uchycení zadní kyvné vidlice.

Práce to jest nečistá výsledek je o to více potěšujícím

• Výměna řetězové sady

Po necelých 40 tisících km je čas se rozloučit s originálním prvovýrobním řetězem. Důvodem pro výměnu je nerovnoměrné vytahání řetězu. V podstatě řetěz při poslední kontrole byl bez problému, ale bylo jej nutno dopnout

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 31.08.2021
    Uskutečněno: 31.08.2021
  • Jak jsem o kotouče přišel :-D

Moje vlastní zkušenost, která třeba někomu pomůže :-) Tak za prvé, komu není rady .. tomu Brembo, nedal jsem na rady zasvěcených a osadil brzdové destičky, viz předchozí záznam. Musím složit poklonu Tondovi www.mot

Typ: Oprava
    Vloženo: 30.04.2021
    Uskutečněno: 01.08.2020
  • Brzdové destičky

Nastal čas pro výměnu brzdových destiček. Kontrolu okem provádím průběžně, plus očistu. V tento okamžik už jsem dospěl k závěru že je " ČAS" Najeto 23tis.km a měření potvrdila sílu destiček v nejmenším místě v roz

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.09.2017