Honda CBF 125 (2009)

Vlastník sviro1
Vloženo 5.2.2010
Aktualizováno 1.3.2010

zhananm toto kto o tom nieco bude vediet vopred dakujem

Pre začínajúceho motorkára, cena hrá rozhodujúcu úlohu. Doteraz sa za rozumné peniaze dal kúpiť akurát tak motocykel z produkcie čínskych výrobcov. Ich kvalita a spracovanie síce z roka na rok stúpa, ale stále to nie je ono. Teraz však Honda prišla s ponukou, ktorá sa len tak neodmieta. Honda CBF 125 – novinka roku 2009. S cenou 2150 € je porovnateľná s čínskou produkciou no kvalitou, s akou sme u Hondy zvyknutí by mala konkurenciu doslova prevalcovať.

\r
Ovláda sa ľahko a v spolupráci s predným kotúčom zastavíte vždy keď budete chcieť. Chvíľočku som rozmýšľal, či by nemohla byť predná brzda ešte ostrejšia, ale dospel som k názoru, že takto je to predsa len fajn.

\r
Celá motorka je ľahučká a manipulácia s ňou za jazdy aj počas premiestňovania na parkovisku je úplnou hračkou. Povedal by som, že je to ešte jednoduchšie ako so skútrom.

sviro1
sviro1 napsal 06.02.10 v 18:18

ja jsme to nasel u nas na slovensku vo bol test v pravde ale som to zamazal a zhanam nieco dal som to tam namiesto toho

Martic
Martic napsal 06.02.10 v 17:51

Bezva mašina . Ať ti to lítá .

yery
yery napsal 06.02.10 v 16:31

tak v tom pripade ho zkopirovala i tato slecna http://www.motorkar...uzivatel/?muid=42934 ...me je to jedno, ale vzpomnel jsem si ze jsem to uz nekde cetl

sviro1
sviro1 napsal 06.02.10 v 09:41

ten komentar som skopiroval z jednej stranki a nie z neakeho profilu

Kana
Kana napsal 05.02.10 v 14:20