Babetta 210 (1987)

Vlastník Bobika72
Vloženo 23.1.2010
Aktualizováno 23.1.2010

Babetta 210, šedá skoro metla, r.v. 1987. Úžasně jednoduchý přibližovadlo.

Tuto Babettu jsem koupil od jednoho hodnýho dědy v roce 2006. Vlastně ani nevím kolik měla najeto. Na tachometru bylo tuším kolem 13.000 km, ale údajně byl měněný z důvodu poruchy za jiný. Skutečný stav tachometru tedy nevím, ale podle stavu se dalo usuzovat, že toho zas tak moc naježděno nemá. Moje jediná investice byla výměna zadní pneu. Už si nepamatuji kolik jsem za ní dal, ale byl to na dnešní dobu velice směšný peníz. V patnácti letech bych se styděl na to sednout, ale dneska musím říct, že to je úžasně jednoduchý vozítko, ideální na nákupy nebo jen krátké přesuny po vsi. V létě 2009 jsem potřeboval udělat místo v garáži na něco většího, tak jsem ji, ač velice nerad, prodal. Když jsem ji prodával, podle tachometru jsem zjistil, že za ty tři roky jsem na ní najezdil jen něco málo přes 300 km. Zdá se to málo, ale používal jsem jí fakt jen na hodně krátké přesuny po městě. Moje nejdelší jízda v jednom kuse byla, počítám tak 2 km. I přesto si na ní občas vzpomenu. Potřeboval jsem pro nějakou drobnost do obchodu a na Babettě jsem byl v mžiku zpátky. Žádná helma, žádný doklady, jen triko a kraťasy.