Ostatní Doplnit (1998)

Vlastník Dragin
Vloženo 28.11.2009
Aktualizováno 16.1.2011

Ligier Ambra GLS 500 - mopedauto, které jede sice jen 50 km/h, ale za to ve velkém stylu.

Tak už je prodané za 40 000 Kč.

Toto mopedauto jsem koupil někdy v srpnu...je to sice super, že se dá s autem jezdit již v 15 letech, ale motorka je motorka a nemohu říci, že mi ještě teď CBRka nechybí.

Kupní cena byla 34 000,- Kč, jenže jsme do něj poté s tátou museli vrazit dalších X tísíc...a to nepočítám můj "tuning" do modra

Je to nafťáček, automat - 3 polohy (dopředu, neutrál, dozadu)

spidy
spidy napsal 25.12.09 v 13:55

ve městečku, kde bydlím já tady těch autíček jezdí plno. s pár majitelama se znám a jim to udělá mezi 70-80 km/h... ale jako nikam jet v tom docela sranda a řídit ještě větší...měl sem tu možnost..:D

Grupy
Grupy napsal 21.12.09 v 14:48

Taky sem o tomdle vozítku uvažoval , jezdit v teple , ve dvou atd..pecka , ale , maximalka u me rozhodla ..bejt to aspon 9O,1OO ale todle je malo :) ale i tak povedenej kousek , odeme 1o bodů:)

Riddick
Riddick napsal 03.12.09 v 11:34

:D masakr

roberto.cz
roberto.cz napsal 30.11.09 v 22:02

nevim at si rika kazdy co chce..ale me se tyto vozitka libi... v 15 je to luxusni... kufr.. muzes vzit mladou .. v zime v teple davam ajsnych 10b!!! kbych si mel v 15 neco vybrat k motorce .. bral bych toto

Martic
Martic napsal 30.11.09 v 17:43

Na cesty mimo město to asi moc nebude . Už jen ti nasraní ostatní řidiči ...
Ale má to střechu ...do city to může bejt machrovinka . Tak ať to pěkně lítá .
A to že to není motorka, bych ti neměl za zlý, vždyť je to stejně takový napůl auto ...alespoň je tady nějaká změna