Yamaha WR 125R (2009)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

czech-mirecek
czech-mirecek napsal 16.05.11 v 17:45

Souhlasim s robertem že blata vypadá z blízka rozhodně líp jak Wéerko ... sice na blatě maji ještě něco nevychytanýho ... jak se s tím jede nwm tak hlavně hodně štastnejch km a bez nehod !!! :)

blaza.matej
blaza.matej napsal 27.06.10 v 10:12

tak tam hod vydlu z blaty a bude to idealni motorka

roberto.cz
roberto.cz napsal 25.11.09 v 18:34

MArtic_ no jak jsem ja jel s WRkem tak mi ta "guma" na radicce docela kazila razeni.. porad mi klouzala noha dolu... a kdyz se proste podivas na detaily tak si vsimnes ze Blata je lip vvychytana.. treba ta radicka.. porovnej krasne frezovanou a tu zastaralou u wr .. a takovejch malickosti je milion... a detail dela krasnu na to enzapomenme jinak WR jak si pamatuju hodne plavalo.. mekky jak hovado... na zadni to ani neslo kvuli tomu... zlatej tvrdsi podvozek Blaty

Martic
Martic napsal 25.11.09 v 11:22

jo a nafoť zase nějaké parádní snímečky

Martic
Martic napsal 25.11.09 v 11:21

Jo, pořádně se o ni starej.
Podvozek Blaty každému nevyhovuje, je prostě hodně tvrdý a u motarda to platí dvojnásob. S tou řadičkou musím souhlasit , ale i ta gumá má své mínusy. Jinak se mi zdá tvé porovnání trochu přehnané. Asi jsi měl smůlu na špatný kus.

Přeju max spokojenost s novou mašinou a hodně štěstí na cestách .

roberto.cz
roberto.cz napsal 24.11.09 v 13:09

pekna kamo a jak sam rikas... neda se s blatou podvozkem srovnavat proroze je blata lepsi... tak az jezdi

snad se o tuhle budes starat lip jak o blatu... alespon zkontroluj obcas olej... tezky to neni... je tam takovy pruhledny kolecko na to... a pak ji alespon neodrovnas jako tu minulou... sam jsem testnul wr a v terenu a tezsim enduru vyrazne zaostavala za blatou... je to jak vsichni rikaji "radoby" enduro... proste di mesta a vejlety... takze sni moc blatu neporovnavej... spis takovej varan treba... takze preju mnoho km a hlavne opatrne

zikky
zikky napsal 23.11.09 v 08:57

Motorka super. Jen ty kola maj ňáký divný rozměry

zaks
zaks napsal 22.11.09 v 21:39

Blinkry jen tak neurveš, mám to osobně odzkoušené A koukám že se ti tam vzadu schovává čtyřkolka kolego
Ať ti WR-ko jezdí pěkně a bez závad

Helplesk
Helplesk napsal 22.11.09 v 16:25

pořádně zajet a pak jí der co to jde