Honda VTR 1000F Firestorm (2004)

Vlastník honziskoo
Vloženo 20.11.2009
Aktualizováno 19.6.2011

Tak začlo to tak, že jsem jezdil na SV a kámoš mi půjčil VTR a bylo vymalováno

Svéčko jsem prodal někdy v srpnu a pak jsem dlouho jezdil a sháněl litrový véčko. Byl jsem mrknout asi na pěti RSV, jednom SV1000 S, jednom VTR...ale žádný z nich nebyl zázrak...

až se jednou v bazaru na motorkari.cz objevila honda vtr 2004 v uterý jsem zavolal a ve středu pro ni jel, prodávajícímu bylo tak zhruba čtyřicet a přestěhoval se do 40 km vzdáleného města a neměl kde parkovat... rozumně jsme se domluvili a už jsem na ní frčel domů...prvních 130 km v šesti stupních nebyl žádný med - ještě že to má chladiče na stranách, tak jsem na ně co chvíli přilepil ruku

Motorka je koupená v ČR, má dvacet tisíc najeto, origo lak, všechno origo na ebayi se mi povedly koupit laďáky Blue Flame EVO oval tak to má teď i patřičný zvuk

Tak už mám i něco najezdíno a je to paráda, hlavně teda s těma laďákama... Zdá se mi, že mezi jedničkou a dvojkou je trošku větší díra, ale tak to je prej u všech veteerek, málo tomu funguje zadní brzda a chybí trochu antihop, hlavně z trojky na dvojku a nedejbože na morké cestě, chce to prostě trochu respektu Nicméně, je to motorka co má fakt koule

mike-mike
mike-mike napsal 25.04.10 v 22:19

Máme dvojčata

BorisVTR
BorisVTR napsal 21.04.10 v 01:02

Moc pekne VTR.Ja sem tez presedlal z SV 650 S a lepsi sem nemohel vybrat.Preju hodne stastnych km a davam 10bodu

honziskoo
honziskoo napsal 13.03.10 v 13:01

Díky, zatím ne, ale najel jsem jen 1000 km na podzim, má to dvacet najeto, takže si myslím, že to bude v klidu až bude sezona tak určitě udělám nějakou dálkovku a prověřím ji i sebe

Hajtra
Hajtra napsal 12.03.10 v 17:07

Krásný VTR chválím... měl jsi s tím nějaké technické problemy?

honziskoo
honziskoo napsal 03.03.10 v 14:26

No jasnačka pojedem k trampovi do buchlovek a ja brnknu kámošům od hradiště a bude VTR Firestorm meeting