Honda XL 600V Transalp (1999)

Vlastník doly79
Vloženo 5.11.2009
Aktualizováno 5.11.2009

Desing devadesátých let se bohužel nezapře, ovšem vše vyvažuje technický stav a akční rádius využití motorky (od silnice po lehký terének) což mě maximálně uspokojuje.

Motorka dovezena z Německa v létě 2009, na tachometru 26 tis. Po třech měsících má o 3 tis km více.

Motorka byla vybavena padáky, které u mě z počátku ještě více podtrhávaly moji amatérskou zkušenost a tím dostávalo nafrak i moje ego.
Ovšem hned potom co jsem motorku vytáhnul do terénku a na blátíčko, kde hned po nedlouhé chvíli jsem se v blátě rochnil sám nedám na padáky dopustit. Motorka je díky nim stále netknutá. Jen je vždy problém dostat ji zase na kola.

Po několika měsících bezproblémového používání jsem zatím nenarazil na žádný fatální problém. Jen naposled v podzimních chladných dnech se zasekával přepínač potkávací/dálková světla a přepínač blinkrů. Vyřešil to sprej se silikonovým olejem.

alpiniště
alpiniště napsal 14.10.11 v 12:04

peknej talpík 10b taky jsem zdolal vrch lovoš krasnej pohled dolu akorat na ti šutry moc hezkej pohled není

Crucio
Crucio napsal 09.11.09 v 21:42

peknej pane at louzi,jen bych doporucil vetsi plexi

Olísko
Olísko napsal 07.11.09 v 18:40

Moje zkušenosti jsou podobné.Mě se v garáži Alpík skácel a do měsíce jsem je namontoval,jinak paráda tak si ho užij.10b

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 06.11.09 v 08:26

Pěknej trans.Ty padáky jsou k nezaplacení...na ego se v...r

zikky
zikky napsal 06.11.09 v 08:03

Tak ať slouží a dělá jen radost.