MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník tomik258
Vloženo 21.10.2009
Aktualizováno 1.7.2014

Vloženo: 17.03.2010, Uskutečněno: 07.03.2010, Stav tachometru: 25400 km, Zhlédnuto: 5x

Tak jsem s bratránkem vymenil zadní krabicoidní gumu (puvodní majtel asi najel tisíce kilometrů po dálnici) za takový polodrapáček Mitas C-01 zakoupený za příjemných 798Kč u kamaráda. Jediný problém co nastal: Pův.majtel vyrobil mezi zadní tlumič a jeho horní uchycení mezikus co zadek motorky razantně zvedl(prý při jízdě ve dvojku zadek při průjezdu nerovností škrkal o bletník nebo podsedlový rám), na fotce v profilu to jde dobře vidět. Už v té době byl hlavní stojan k balncování, moc váhy nedržel a ted s drapákem je stojan uplně k ničemu. Takže zkusím sundat mezikusy nebo koupím bočák, ještě uvidím jestli v provozu po loukám a polích nepadna ta výška vhod.

• Výměna karburátoru

Přehodil jsem karburaci, měl jsem pravděpodopně díravý plovák, takže nechytala, pomalu ani na roztlačení. Po přehození za studena na první žduch, a krásně držela volnoběh :) Paráda, hned má člověk radost. Ještě musím mrk

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.10.2010
    Uskutečněno: 08.10.2010
  • Trochu jsem ji prohlídl...

No z motoru se linou zajímavé zvuky, tak sem se jal ji trochu rozebrat. Moc času nemám, takže tak postupně. Jestli je tu někdo znalý, prosil bych názor na primár, mě se zdá už dost...

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.07.2010