MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník tomik258
Vloženo 21.10.2009
Aktualizováno 1.7.2014

Motorku jsem zakoupil 11.10.2009, je krásná, prostě jí nešlo odolat :) Zkušenosti moc nemám, moje první motorka vůbec, předtím jsem jel párkrát na mustangovi, ale toto je něco úplně jiného. Těším se na průběžné ježdění.

První dojmy - fajn abych mohl upravit motorku jako neaktivní a tím pádem prodanou, musím tady napst pár řádků. Asi jsem na motorce nenajel takové kilometry které bych si představoval, ale i přesto jsem si to s ní užil. Ale dvoutakt už nechci, rozhodně ne na cestování, nebo obecně na cestu delší než po městě nebo do obchodu a zpět.

Jak jsem už psal, koupil jsem ji nedávno, zkušenosti s tímto samohybem teprva sbírám. Jestli budě do konce roku ještě někdy pěkně tak ji ještě určitě protáhnu. V zimě to huntovat nechci, už kvůli sjetému zadku, to bych se spíš válel než jezdil. :) Takže se těším na příští rok jak sleze sníh.

Takže motorku jsem prodal, nešla moc daleko, snad bude novému majteli dobře sloužit.

JindraM
JindraM napsal 26.01.13 v 17:14 10b.

Hezká MZ, máš ji ještě? Minimálně 3x do roka pořádáme MZ srazy, tak by ses někdy mohl přijet ukázat

www.MZ-WORLD.cz - staré fórum na nové adrese!

tomik258
tomik258 napsal 17.03.10 v 16:59

Jelikož je moje první, tak si zatím myslím že je dostačující a to plně. Je lehká tak bude snad i obratná Uvidím s pribývajícími kilometry

Diamonds_T.
Diamonds_T. napsal 16.03.10 v 23:31

zdar a dík. Myslím, že by to chtělo 250. já jsem ji jezdil a naprosto úžasné a bez oprav, byl to dobrý kup. 150 taky není špatná, ale přece jenom ... 250.. Bylo to na začátku dost práce... ale pak jako švícarské hodinyk... Přeju ať ti to jezdí!

jakufon
jakufon napsal 10.12.09 v 18:29

Skvělá ovladatelná a lehká ať slouží

tomik258
tomik258 napsal 22.10.09 v 10:44