Simson S 51 Elektronik (1988)

Vlastník pliczb
Vloženo 17.10.2009
Aktualizováno 15.12.2012

Prostě můj Medový král. U ní nejde ani o rychlost, ani o výkon, jen o požitek z jízdy na něčem, čemu si věnoval kousek vlastního sádla .)

První dojmy - Je to supr motorka se kterou se dá dojet klidně až na Šumavu, možná i k moři. A spotřeba do 2,5 na sto nemá chybu

Koupena roku 2007 před zimou- byla celkem hodně špinavá a co bylo nejhorší, jezdila v soli, takže no comment... Udělal jsem nový lak (tedy jen kastlíky + blatníky), vyčistil pořádně mootor atd. Prostě jsem si s ní pěkně pohrál... Zatím mě nikdy nikde vyloženě nenechala (když nepočítám, že mně došel jednou benzin). Spotřebu se mě podaařilo srazit z původních 3 na 2,3 l/100km.

Nyní ji budu intenzivně připravovat na prodej- chtěl bych jezdit více ve dvou a taky jet na čundr, tak budu pořizovat nějakou pětistovku...((

Davaaa
Davaaa napsal 27.08.11 v 21:48

krásný stroj 10 bodů

Dear.Daniel
Dear.Daniel napsal 10.06.11 v 20:11

Krásný stroj,podobného má kámoš,a když jedem na dovolenou, já a kámoš na jawách, on na simsonu, na simsona nemáme vůbec nárok. 10b!

marin.zem
marin.zem napsal 15.01.11 v 11:16

Nemůžu tomu uvěřit, ale tak tohle je můj bývalý Simson. Poznal jsem ho podle několika detailů a posléze podle značky Docela dost jsem si s ním vyhrál, a zarazilo mě to, v jakém stavu jsi ho kupoval ty, jak zde máš uvedený... Můžeš mě k tomu napsat něco víc? Já jsem ho prodával v březnu 2006 do Brna, a další zprávy o něm nemám...Jinak perfektně jsi ho dal do pucu, to Ti musím nechat, dávám 10b

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 21.12.10 v 10:01

škoda ho tak at slouží teda nkomu jinémmu:§ 10b.

kubba555
kubba555 napsal 03.12.10 v 18:14