Blata 125 Motard (2009)

Vlastník Martic
Vloženo 11.10.2009
Aktualizováno 24.5.2012

Vloženo: 16.04.2015, Uskutečněno: 28.05.2014, Stav tachometru: 32500 km, Zhlédnuto: 6x

Jelikož bylo ošklivo, dal jsem se do rovnání krytu motoru. Před časem dostal 2 děsné mordy... Jednou přední kolo zvrtlo a postavilo jakýsi kus betonu schovaný v hlíně
a podruhé to byl ve velké rychlosti šutrák nebo klacek nadhozený předním kolem. Na tom zhruba 4mm silném hliníku se to poměrně výrazně podepsalo. Ještě že tam ten kryt je a neschytal to přímo rám nebo ještě hůř motor

Jako nejhlavnější nástroj mi posloužil kus trámku, velká gumová palice a menší kladivo. Snad se mi podařilo trochu přiblížit původním tvarům.

• Defekt předního kola

V závěru sezony mě potrápilo přední kolo. Dvakrát jsem absolvoval cestu ze školy s ucházející duší a dofukováním u kompresorů na benzínkách po cestě. V prvním případě (21.10.) tlak klesal velmi rychle, takže jsem domů

Vloženo: 04.06.2015
    Uskutečněno: 29.11.2014
  • Autošťouch

Po 8mi letech s řidičským průkazem jsem měl poprvé tu čest střetnout se s osobním automobilem. Naštěstí nijak vážně, naneštěstí díky mému zavinění :-( . Jel jsem takhle ze školy skrz Hodkovice nad Mohelkou a auto přede

Typ: Havárie
    Vloženo: 03.06.2015
    Uskutečněno: 24.11.2014
  • Testovací jízdy AJP - Úštěk

Přesně po třech měsících jsem se znovu octl kousek od města Úštěk :-) . Tentokrát byl důvodem Open day portugalských enduro motocyklů AJP . Motocykly si chtěl vyzkoušet především kamarád Marek s jeho bráchou Vitusem. Mě

Vloženo: 01.06.2015
    Uskutečněno: 25.10.2014