Triumph Speed Triple (2002)

Vlastník Iwosheck
Vloženo 29.9.2009
Aktualizováno 1.10.2009

Perfektní bajk upravený k obrazu mému, tíhnoucí ke stylu cafe raceru, S kamarádem jsme si naše "triply" pojmenovali "speed cafe"

Motorku jsem koupil v r.2006,(model 01) byla v originálním, téměř netklém stavu,chyběly jen origo budíky, postupem času prošla úpravami, které jí odlišují od "tuctového" vzhledu.(slovo "tuctový" u TRIumphů snad ani neplatí :)
Nový podsedlový rám, výfuk M.I.R.R. :), filtr KN, jiná palivová mapa, světla, řídítka, větší rozeta (převod 18/49), lak (bílá perleť,pruh pod lakem), specialní matné lakování rámu, kyvky.., povrch. úprava vidlí, retro manžetky, nějaké podsedlové a jiné plastíky , atd...
Sice se nám jiným zpřevodováním snížila (pro mě nepodstaná)maximálka, ale alespoň si užívám zvýrazněný (i normálně výtečný) krouťák.

Brumbaal
Brumbaal napsal 27.08.18 v 21:40 10b.

Krásnej kousek a pěkně vyřešená podsedlovka. Koukám po něm taky

LukšaRR
LukšaRR napsal 31.07.16 v 21:53 10b.

Tady jde videt opravdovy srdcar a milovnik "kavicek" krasavec a opravdu originalni kousek

Jerryiii
Jerryiii napsal 28.03.15 v 08:26

Nadhera...!

Drkulat
Drkulat napsal 18.03.15 v 20:18

Moc hezky se na to kouká Jak jsi dokázal dostat černou barvu na přední vidle? Moc fajn úprava

Maluco
Maluco napsal 03.02.15 v 19:18

Ivoši super kráska! Musím přiznat, že s tímto stylem řídítek se mi líbí více než od tvého kolegy T.