Yamaha FZS 600 Fazer (2002)

Vlastník Hans190
Vloženo 12.9.2009
Aktualizováno 19.6.2010

Přátelská motorka, perfektní průběh výkonu,70kW při 12000ot, KN filtr, otevřený výfuk

Univerzální motorka - dá se na ní celkem pohodlně cestovat, ale i svižně projížďet po okreskách. Podvozek je na naše silnice optimálně nastavený. Pro ostřejší jízdu by bylo samozřejmě vhodnější tvrdší nastavení, ale tím by Fazer ztratil svou přátelskou tvář. To je hlavní charakterstika této motorky z mého pohledu. Vše jde tak nějak snadno a předvídatelně. Velmi mě překvapil plynulý průběh výkonu motoru a hladký chod převodovky. Motorka bez cukání zrychluje od 3000ot., od 5000 začíná už slušně zatahovat a nad 8000letí (v rámci 600). Překvapila mě spotřeba, která se při svižném cestovním tempu nechá udržet kolem 4,5l, pokud se ručka otáčkoměru pohybuje často nad 10 000ot. bere motorka kolem 6l. Brzdy brzdí, přední třmeny pocházejí z R1, takže jsou dimenzovány na podstatně ostřejší stroje než je FZS. Zadní brzda má tendenci rychle přejít do blokování - nic příjemného. Pokud někdy na okresce v okolí Plzně potkáte Fazera s motardovým nájezdem do zatáčky, věřte, že za to mohou, na PlayStationu závislí, konstruktéři od Yamahy a ne já!

panda
panda napsal 14.09.09 v 17:08

už jsem tě vplzni potkal a taky poznávam lnářský letiště tam dávej hlavně bacha po zadnim je to tam zkurvený,pár mejch kámošů už tam fazera zahodilo a nebyly to zrovna hezký zážitky.

Dina
Dina napsal 13.09.09 v 12:15

গোকুলানন্দ গীতিস্বামী গিরক এগরে বিষ্ণুপ্রিয়া মণিপুরী জাতর জনকগো বুলিয়া মাততারা। গোকুলানন্দ গীতিস্বামী গিরক এগই বিষ্ণুপ্রিয়া মণিপুরী সমাজেত্ত নিরক্ষরতা,অন্ধবিশ্বাস,কু-সংস্কার, ভ্রষ্টাচার, অনাচার বারো অরাজকতা কিতা কিতি সেচানিরকা মহতী সমাজ সংস্কারর লালফাম অকরেসিল। এতাবাদে গিরক এগই বিষ্ণুপ্রিয়া মণিপুরী সমাজ নিয়া নিয়ামপারা সমাজ-সংস্কারমুলক এলা, কবিতা, নাটক বারো আরতাউ নানান রচনা ইকরিয়া বিষ্ণুপ্রিয়া মণিপুরী জাত, সংস্কৃতি বারো ঠাররহানরে গজে কাকরিয়া গেসেগা। সমাজ-সংস্কার বারো জাগরনে নিয়াম ভুমিকা থনায় গিরক এগ গীতিস্বামী উপাধি পাসিল।