Honda VTR 1000F Firestorm (2001)

Vlastník Houdek
Vloženo 11.9.2009
Aktualizováno 11.9.2009

Po mem CX 500 přišel na řadu další V twin Silný zátah motoru, cestovně nastavený podvozek a vír v nádrži = ¨Ohnivá bouře¨

VéTeRko jsem pořídil koncem roku 2002. Bylo lehce jeté ještě v záruce pořizované u nás v ČR. V té době jsem se rozhodoval mezi VFR a VTR. Jakmile jsem ji ale uviděl a projel se bylo rozhodnuto. Navíc byla v oranžové perleti cožnebývá Toto barevné provedení bylo původně určeno pro německy trh.

VéTeRko bylo již vybavené laďákama remus Grand Prix, ale přeci jen další úpravy proběhly - pancéřovky, karbonové kryty rámu a vík motoru, tlumič řízení, plego a airbrush. Airbrush původně v plánů nebyl, byl to spíš důsledek pádů a neskutečného problému sehnat požadovanou barvu. Naštěstí byla jen lehce odřená levá strana a o zimní pauze se vše vyřešilo za což hrozně moc děkuji klukům z VeraDesign z Frýdku Místku

Přechod z pětistovky na litříka neproběhl upě hladce Jak sem se již zmíňoval přišel menší pad, naštěstí nic vážného pár odřenin, páčka, zrcátko, blinkr. Holt to trochu víc jelo a brzdilo.

Podvozek je k běžnému ježdění na silnici velmi příjemny, dá se cestovat i na větší vzdálenosti a to i ve dvou s bagaží. Motor ma dostatek síly v každem okamžiku, stačí jen otočit heftem. S FireStormem sem párkrát zavítal i na okruh, ale nemyslim si že by to byla jeho silná stránka. Motor postrádá více páry a předni vidlice toho už taky měla plné kecky. Jinak v té době to byl hodně aktraktivní bike, který mě hodně naučil. S technikou jsem problém neměl jelikož to byl vcelku novy motocykl a po dva roky a cca 20tkm sloužil jak měl.

Pool.Deviant
Pool.Deviant napsal 21.09.09 v 14:15

kuwa,měls ji dobrou

KARDAN
KARDAN napsal 15.09.09 v 12:01

pěknej dvouvál

Houdek
Houdek napsal 11.09.09 v 18:10

Jo dikec rámus to byl pěknej Akorát už ji nevlastním cca 6let Kdo ví kde a jak zkončila

honzaVTR
honzaVTR napsal 11.09.09 v 17:30