Honda CBF 600S (2009)

Vlastník Bob650
Vloženo 3.9.2009
Aktualizováno 23.4.2014

Moje Honda, cestování do dálky a ježdění kolem komína

První dojmy - Byla moc přívětivá, na cestování příznivá, nízká spotřeba, obratná a servisní náklady nevysoké. Byl jsem s ní moc spokojen a přeju novému majiteli/majitelce samé pozitivní dojmy :-)

Hondu jsem si vybral na klidné cestování. Dle mého gusta výkonu akorát, spotřeba a nároky snad nebudou závratné. Působí na mě bytelně a spolehlivě, tak snad nezklame. Zatím jen první km v sedle předčily moje očekávání. Drobná vylepšení přijdou (držáky zavazadel, tankpad, padáky a nějaká drobnost). Na moji výšku kupodivu pasuje dobře. Zatím se s ní seznamuji, ale přijde mi již po prvních km, jakoby synové Nipponu, když ji vymýšleli, opravdu zapojili mozky. Všechno je tam, kde to člověk čeká, chová se to nezáludně, přívětivě, pečlivé zpracování, takže zatím vše 1.A
Pokusím se nezapomenout a zkušenosti případně postupně přidávat. Asi to je motorka pro klidné povahy a buď dámy, nebo pak pány v již ve věku, kde není třeba tolik adrenalinu. Ten si užiju v práci, při běžném cestování při očekávání nedání mi přednosti traktorem, řidičem z vedlejší a pod

Tak je po první garančce v 1000 km. Servis Jarov = plná spokojenost.
Spotřeba poklesla. Prvotní 5.52 klesla v několika krocích na aktuální 4.67. Řeší se teď nosiče tašek Givi a padáky.

Moto dostalo zadní nosič SW-motech a kufr, na cestě jsou padáky SW-motech a givi nosiče brašen. Více na mém blogu.

Březen 2011 - přibyly boční kufry Kappa a držáky SW motech

Bob650
Bob650 napsal 04.03.14 v 14:58

Děkuju za pochvaly

TomasGSR
TomasGSR napsal 23.10.12 v 21:47 10b.

chválím 10b, Hondě najetých KM

Jarky