Kawasaki Versys 650 (2008)

Vlastník ramlik
Vloženo 29.8.2009
Aktualizováno 9.11.2019

Po cca 10min přemýšlení co sem napsat,jsem zjistil,že bych opakoval to co napsal Slam. Akorát můj je modrý.

První dojmy - Motka mě padla. Hned jsem ji ale zvedl. :-D Taky do ruky mě hned sedla. Zprvu jsem bojoval s výškou, ale časem jsme si zvykli. Jediné, co mě snad vyloženě vadí, vibrace a s tím spojené různé pazvuky. Naopak projev motoru, 2V, ten je super!

Doplňky na motorce - Výfuk Ixil,air filter Piper, plexi s deflektorem, pancéřky, padáky RD Moto, páčky, bástry, progresy v předku, navi, ukazatel kvaltu, přídavné světla, prodloužení blatníku, hefty vyhřívané, pastorek o zub víc.

Zde platí to,co jsem psal výše.Ještě vyzkouším jiné pneu,ale určitě nenajede tolik co origo dunlopy.

Ještě vyzkouším jiné pneu,ale určitě nenajede tolik co origo dunlopy.Nejde mi řadit 7 kvalt,ale to si prej zvyknu.Jinak sem lehčí váhová kategorie,tak že mi trochu vadí lehce neklidná řidítka při přejezdu nerovností no ale jak říká kamoš:krásné počasí-krásné svezení,škaredé počasí-alespoň je sranda!

Takže 10tis.-nové gumy(Dunlop Qualifier II-4tis.sada),čeká mne druhá garančka,super-nemá chybu.

...zatím jezdím jen Dunlop.
Q1, Q2, Roadsmart, Sportmax 2Max, Sportmax TT.
Nejsem cestovatel, takže nájezd opravdu neřeším.
...momentálně cca 55tis. km.

anetVok
anetVok napsal 28.06.19 v 08:19 10b.

moc pěkná

mafuko
mafuko napsal 30.04.16 v 00:13 6b.

Super nádherná motorka ale komu není rady ,tomu není pomoci

Lubos92
Lubos92 napsal 14.12.15 v 15:52

Ahoj; pěkná .

Ozi007
Ozi007 napsal 29.03.15 v 21:50 10b.

Naše krasavice z Březí jak jinak než 10b a fusa nemám

krondr
krondr napsal 28.02.15 v 21:18 10b.

10b. pro modrého zajíce. Není co závidět , snad jen ty zdvihy