Honda XL 1000V Varadero (2009)

Vlastník kopyr
Vloženo 29.8.2009
Aktualizováno 13.11.2012

Varadero 1000 je dělník na cestách.Obrovský zátah při rychlém předjetí.Doporučuji všem,kdo si to ted rozmýšlí jakouže to motorku na cestování.Nejsem sice odborník,ale pro tu sílu a perfektní přehled na silnici jsem zvolil tuhle krásku.

První dojmy - Ano, je se co učit

Motorku bych doporučil pro - cestˇáky

Doplňky na motorce - Padáky,kufry

Budu ji mít v uterý,tak pak popíši.Šel jsem jen okolo prodejny,zašel dovnitř a po pěti hodinách čekání na zprávu od poskytovatele ůvěru jsem odešel s dluhem 260000,Kč.ale s pocitem ,že jsem majitelem nové motorky,která se mi dlouho líbila.Tak zatím se tu mějte a očekávám od podobně postižených nějaký rady ohledně týhle obrmotorky.

Tak dnes po ujetí 1000Km maximální spokojenost,proběhla garančka a hurá do zemí,kde jsem nebyl tedy na motorce.Vyrážím na Slovensko,tak se těším.Jedu sice s batůžkem ,ale tenhle draveček to uveze.

Tak jsem se vrátil ze Slovenska.Batůžek ,který nebyl dostatečně připravenej na takovou cestu trochu nadával,ale všechna čest,že to vydržela,poklona.Dalších 1455Km.najetých bez problémů ,takže super.

1.11.jsem ještě jednou vyrazil do kopců kolem Liberce.Cesta fajn,ale kosa nahoře nad Jabloncem už prekérka v podobě námrazy,tak honem dolů s kopců, kousek po R10,naposledy předjet pár aut a uspat toho draka.Jaro,jaro jaro.

Petr_TA
Petr_TA napsal 30.12.13 v 18:07 10b.

Dobrá volba
Taky jsem si ho pořídil tak jsem plnej očekávání...
10b

ivan11
ivan11 napsal 31.05.11 v 17:21

Jo,jo,moc pěkná motorka,dobrý výběr.Na té se pojede do Fara.

1shiva
1shiva napsal 09.07.10 v 17:46

máš to za 10b chlape dobrá máša

nuclearB
nuclearB napsal 27.01.10 v 21:06

Dobrá barva Často tam k vám na sever jezdím, tak se snad potkáme

Slezi
Slezi napsal 25.12.09 v 09:27