Kawasaki ER 5 (1999)

Vlastník maryXR
Vloženo 22.8.2009
Aktualizováno 23.10.2010

Nakedbike.Motorka na začátek silnější kubatury stačí..

Kawu vlastním od poloviny července.Hned jsem si na ní po "traktoru"enduru zvykl.
Důvodem koupě této motorky byla nízká cena,nikoliv vzhled,ale celkově jsem spokojený.Upravil jsem si ji k obrazu svému,byla pouze černá-bílé polepy(blbosti),kopie padáků od předchozího majitele,laďák s nerezovými svody,pak spotřebko jako pneu michelin a řetězovka se zlatym řetězem.
Původně jsem si myslel že se spotřeba bude pohybovat kolem 5litrů/100km,ale zatím to vychází zhruba na 6-6.5l/100km,ostatní tvrdí že najedou až300km na plnou nádrž(15litrů)..

cocka64
cocka64 napsal 04.01.10 v 20:44

Parádní motka, pěkná barva... Tak ať vám to spolu klape. A na cestě bacha,je to přesně jak psal Istonbike,zkrátka a dobře-silnější pes dupe . Ode mně máš za 10b.

Dvoři90
Dvoři90 napsal 02.12.09 v 17:48

Prostě krásná holka Teď se jen vyhejbat karambolům Na jaře vyjedem

Flašek.Lee
Flašek.Lee napsal 26.11.09 v 18:32

Moc pěkný polepy,Nj detaily dělaj motorku,moc hezký

filipoSV
filipoSV napsal 30.10.09 v 13:05

čau máš ji moc hezkou , hele s tou spotřebou zkus tam dát originál vejfuk a pujde dolu spotřeba znam to z dváci

Cosmogagy
Cosmogagy napsal 25.09.09 v 14:09

zdarec, mas ji krasnou, jako prvni velka masina je to ideal, sam jsem ji mel ale s tou spotrebou (a Gagle taky) je to divny, ja jsem ji honil dost a dost, stupacky odrene, za plyn jsem tahal.. a sest litru si vzala jen pri nejvetsi palbe.. pri normalni jizde sem se vesel v pohode do 4,5 litru... tak si nechte seridit karbce a ventily a melo by vam to zrat podstatne min...