Honda VFR 750 (1996)

Vlastník jardax
Vloženo 17.8.2009
Aktualizováno 2.2.2014

Stará známá VFR 750 r.v. 1996. Je celkem zachovalá, až na několik maličkostí(laděný výfuk, úprava zadního blatníku) originální stav. V současné době byl upravený zadní blatník nahrazen za originál.

První dojmy - První dojmy byly velice dobré. Motorka byla v super stavu, motor tichý a zvuk čtyřválce do "V" je prostě dokonalý... posaz pohodlný, ovládání super, zátah od nízkých otáček také. Jen o něco slabší brzdy. Ale já jezdím na pohodu, takže dostačující.

Zkušenosti: Jawa Mustang 50, ČZ 125/516, XL 350R, ZXR 750, XTZ 750, R6.

Po delší odmlce jsem se opět vrátil k jedné stopě a doufám, že už zůstanu navždy.

VFRko jsem po dlouhém rozmýšlení zakoupil tento rok na jaře a najel jsem s ním(zatím) 5000 km k plné spokojenosti. Nedávno jsem s ním byl v Alpách. Celkem má najeto poctivých 47000 km. Jsem druhý majitel v Čechách. První na ní najel asi 4000 Km za tři roky a do servisu investoval nemalé peníze, takže jsem nemohl odolat tomu udržovanému stavu a motocykl jsem zakoupil. Na mě zbylo to příjemnější - ježdění(zatím). Na sezónu 2010 připravuji držáky a kufry Kappa K 33 N pro pohodlnější cestování...

Tak letošní sezónu jsem motorku osadil kufry Kappa K33N. Držáky jsem bohužel nesehnal, a tak byly použity z jiného motocyklu a upraveny. Povrch držáků byl otryskán a upraven komaxitem-černý mat. Tento rok byla opět týdenní dovolená v Alpách. Motorka šlapala bez problémů, akorát na to počasí, které nebylo až tak dobré...Uvidíme příští rok.
Jinak najeto asi 53000km. Na začátku sezóny olej, filtr, vůle ventilů, podtlaky, pneu. Vše OK.

MOTOCYKL PRODÁN... NÁVRAT K ENDURU. ZACHTĚLO SE MI UNIVERZÁLNOSTI... JINAK MÁ VFR JE OPĚT V NAŠEM MĚSTĚ. KOUPIL SI JÍ KÁMOŠ

JohnnyCrash
JohnnyCrash napsal 07.10.10 v 12:54

Nejhezčí typ a ročník vfr( jako majitel sestřičky, jsem naprosto nezaujatý pozorovatel ) servisovaná a v top stavu u mne 10 bodiku

VFRMANIAC
VFRMANIAC napsal 05.03.10 v 18:09

Jo jo,viděl jsem ji na vlastní oči a musím říct,že je fakt pěkná.

Adry
Adry napsal 24.11.09 v 19:16