Honda CBF 600S (2008)

Vlastník Guitarista
Vloženo 2.8.2009
Aktualizováno 5.12.2011

Moje nová láska. Jelikož rád cestuji, padla volba právě na CBF 600S ABS a volba to byla rozhodně správná!

Prozatím se seznamujeme a pojedeme na první garanční prohlídku. Seznamování je to vskutku příjemné, po přechodu z "osminky" hodně příjemná změna . A moto?Je to prostě Honda. Padne do ruky, je hodná, dost odpustí, ale zároveň je to nekompromisní pracant. Prozatím jednoznačně správná volba!

23.12.2009
Takže: Po první sezóně (od srpna) najeto 6000km. Motorka šlape jako hodinky. Nebyl jediný problém. Spotřeba se z počátečních 5,2l/100km ustálila na hodnotě přibližně 4,6l/100km. Což není špatné. Samozřejmě se hóóódně odvijí od stylu jízdy. Výkon je tak akorád. Není problém cokoliv jezdící na čtyřech kolech během pár vteřin poslat do zpětného zrcátka. Pokud jedeme ve dvou a ještě naložení, je výkonové manko např. na stokoňového Horneta silně znát. Nicméně, pokud už jedeme v téhle konfiguraci, nemáme na nějaké závodění náladu ani myšlenky.

Přes zimu namontuji sadu kufrů. Zvolil jsem Kappu. A to jednak kvůli lepším cenám a jednak kvůli desingu bočních kufrů (konkrétně boční kufry Kappa K33N se mi opravdu moc zalíbily). Na zdejším fóru jsem se dočetl, že se starší modely givi prodávají pod obch.označením Kappa. Nevím,jak moc je to pravda,ale můžu říct,že co se týče kvality zpracování,tak jsou super. Všechno sedí jak má,do kufrů neteče, nikde nic nevibruje. Po další sezóně určitě napíšu víc.

Prozatím jsem jezdil pouze u nás v ČR. Český les, Šumava a okolí, jižní Čechy. Na žádný delší výlet jsme se ještě nevydali. Všechno okolo komína (do 250km). Příští rok se chystáme s dalšími motorkáři do zahraničí.

Za prvních pár kilometrů jsem spokojený a troufám si říct, že bych nevyměnil!

Guitarista
Guitarista napsal 24.07.12 v 20:06

Díky všem!

fatalboy
fatalboy napsal 12.07.12 v 15:27

Moc hezká, snad se někde na Praze 9 potkáme

Jon5
Jon5 napsal 05.12.11 v 23:48

Jo CBF je bezva mašina. A tahle novější se stříkačkou o to víc Ať to jezdí bez problémů

BorisVTR
BorisVTR napsal 27.02.11 v 21:16

Pekne CBF.Preju hodne pohodovych km a davam 10 bodu

istonbike
istonbike napsal 22.04.10 v 14:54

CeBéeFko je krásná,spolehlivá a hlavně opravdu univerzální máša a navíc HONDA za 10b plnou nádrž a pohodu v sedle na všech cestách