Jawa 50/550 Pionýr (1958)

Vlastník Jakub-J41
Vloženo 20.7.2009
Aktualizováno 2.1.2010

Jawa 550 Super Sport Na brzdě má 11,3k a s vypětím všech sil jede 110Km/h koukněte na popis...

Motocykl je velmi pohodlný až na sedlo, to bych chtěl předělat podvozek je super ale dobrý by byl zadní tlumič v zatáčkách mě to uskakuje.Jediná vítka k tomuto motocyklu je malá nádrž. Perfektní požitek z jízdy. Motocykl není originál je upraven na cestování.Motor, 8 přepoušťáků, posunuté časování, jiné trysky,předělaná klika, jiná hlava, přídavné chlazení,sportovní svíčka, náporové sání.Jiné převody K vůli brždění napasované velké bubny,obložení z jawy 90, tachometr. Zkoušel jsem kolik to jede a z vypětím všech sil a ještě se na tom skoro leží to jede 110Km/h.

Dněpr_11_Choppe
Dněpr_11_Choppe napsal 21.08.13 v 16:53

Krásnej, ať si všichni trhnou nohou..moc hezký, 10b!

yetti_cz
yetti_cz napsal 27.12.12 v 16:01 10b.

Nádherný. Krásnej stroj, asi jedinej pařez, za kterých bych se otočil. Máš muj obdiv. Ten vejfuk je asi jediný, co se tomu dá vytknout; nicméně, pokud bys ho nahradil dobově vypadajícím laďákem, nemělo by to chybu.

Jakub_Tereska
Jakub_Tereska napsal 12.10.12 v 12:23 9b.

Ahoj, pěknej pařez, chtěl bych se zaptat jestli nahodou nevíš to označení té barvy co máš ty. Chtěl bych meho pareza nastrikat, jenze nevím, jake má přesně ta barva označení. Kdybys to vedel moc by mi to pomohlo. Když tak mi napiš, diky :)

Jawa_speed_
Jawa_speed_ napsal 09.05.12 v 07:44

Však to je pěkný pařez nevím co tu kecáte však ježis marja 550 každej umí dovést do originál stavu ale todle je prostě boží nenarušil vzhled akorád trošku ten výfuk ale tak když se to potřebuje k doladění výkonu tak proč ne ? ono dneska všechno nestojí pár korun... jinak ti dávám 10b a hodně úspěchu v dalších úpravách

herbelife
herbelife napsal 26.01.12 v 20:07

chlape tak ten skokánek toje teda vcelku zajimavej kousek mě se líbí . chcel bych to vydět na vlastní oči.