Jawa 50/550 Pionýr (1958)

Vlastník Jakub-J41
Vloženo 20.7.2009
Aktualizováno 2.1.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 26 záznamů

Dněpr_11_Choppe
Dněpr_11_Choppe napsal 21.08.13 v 16:53

Krásnej, ať si všichni trhnou nohou..moc hezký, 10b!

yetti_cz
yetti_cz napsal 27.12.12 v 16:01 10b.

Nádherný. Krásnej stroj, asi jedinej pařez, za kterých bych se otočil. Máš muj obdiv. Ten vejfuk je asi jediný, co se tomu dá vytknout; nicméně, pokud bys ho nahradil dobově vypadajícím laďákem, nemělo by to chybu.

Jakub_Tereska
Jakub_Tereska napsal 12.10.12 v 12:23 9b.

Ahoj, pěknej pařez, chtěl bych se zaptat jestli nahodou nevíš to označení té barvy co máš ty. Chtěl bych meho pareza nastrikat, jenze nevím, jake má přesně ta barva označení. Kdybys to vedel moc by mi to pomohlo. Když tak mi napiš, diky :)

Jawa_speed_
Jawa_speed_ napsal 09.05.12 v 07:44

Však to je pěkný pařez nevím co tu kecáte však ježis marja 550 každej umí dovést do originál stavu ale todle je prostě boží nenarušil vzhled akorád trošku ten výfuk ale tak když se to potřebuje k doladění výkonu tak proč ne ? ono dneska všechno nestojí pár korun... jinak ti dávám 10b a hodně úspěchu v dalších úpravách

herbelife
herbelife napsal 26.01.12 v 20:07

chlape tak ten skokánek toje teda vcelku zajimavej kousek mě se líbí . chcel bych to vydět na vlastní oči.

Stanley_H napsal 10.10.11 v 18:13

Udělal to luxusně...plně souhlasím že u nás začíná být přepařízkováno...tady tomu neni co vytknout,nic nezničil,nepřevařoval rám,nedělal žádnej "tjůnink" vzhledu...prostě jenom přidal koně...jediný co kazí výslednej efekt je ten výfuk...to je prostě pěst na oko...

mato.moto
mato.moto napsal 08.09.11 v 14:11

hnuusssssss chod stim do prdele

Shlaighter
Shlaighter napsal 19.03.11 v 20:32

Je to pěkný S PilníkemD souhlasím napůl, takhle překopávat 550 je škoda Měl sis vybrat 555ku

dančic
dančic napsal 03.03.11 v 16:09

wow.. tak to je parádička, vymazlil sis to a podle tvého textu se ti to vše moc povedlo... mohu se zeptat jaké zapalování provozuješ? Díky, ať to jezdí

Steve-CZ
Steve-CZ napsal 04.11.10 v 18:12

ahojky, posílám 10 b, a některé ty nehezké komentáře tady, tak to je jen bledá závist. V originál stavu je u nás "přepařízkováno" a tenhle citlivý tuning lahodí oku. Tvá motorka nemá chybu. Ať jezdí

Marv1
Marv1 napsal 04.04.10 v 11:13

Co na to říct, prostě parádní stav a hodně dobrý úpravy

Redbois
Redbois napsal 02.01.10 v 19:23

tak to je ale hodně povedený luxusní stroječek ať ti ti fičí.

Stanley_H napsal 25.12.09 v 00:04

Já ti fandim,nenech si do toho kecat!! Fakt vypadá parádně ...nektere radoby "renovace" nemaji ani takle pekny lak a vzhled...hlavne to funguje a jede...na motor co pravdepodobne točí 10 000 RPM ma dost slusnou výdrž ...nikdy bych nerek ze takovej motor natočí víc jak 1000km... Já osobne memu motoru nedavam vic jak 5000km do vybrusu...muzes kouknout do myho profilu me se u tebe strasne libi jak mas nadherne vyreseny prsa kolem hlavy...to je proste luxus...vsechno dotazeny uplne do detailu!!! Jestli to neni tajný...to je 70ccm od Marka?? nebo vlastní práce? a nebyl by nekdy graf z brzdy?? Přeju jeste hodne najetejch kilometrů!!!

Jakub-J41
Jakub-J41 napsal 23.12.09 v 13:44

Ahojky jenom vás chci upozornit na to že tento pařez vůbec není dělaný aby byl originál. Jezdím na něm každý den 60km do školy. Od září na něm mám 7000km, což myslím že na normálním pařezu bych chcípnul... Na originál si můžu hrát na ostatních třech co mám na půdě... děkuji za pochopení... Jo a jinak bych vsadil boty že polovina z vás tam nemá zdaleka tolik originálních věcí jako já na tomhle.

ctirad
ctirad napsal 01.11.09 v 21:06

proč tam máš jinej motor a výfuk?Neni to škoda takle sprznit

steky
steky napsal 02.10.09 v 09:50

Celej pařízek je moc hezkej ale za ty úpravy by jsi zasloužil dostat tyčí přes k*ule...

PilníkD
PilníkD napsal 09.09.09 v 13:02

Co ti ten nádhernej stroj udělal?! Si děláš prdel,že tam narveš vějířovku a Hikone... to si zkoušej na babettě! Nazdar

Skalák
Skalák napsal 23.07.09 v 15:39

krása.. krása.. bez komentáře

Jakub-J41
Jakub-J41 napsal 22.07.09 v 22:37

Ahoj díky za pozitivní komentáře, jenom k tomu výfuku Hikone.
Je odškrcen, celá zadní koncovka je předělána včetně tlumiče.

kadet
kadet napsal 22.07.09 v 12:38

kadet
kadet napsal 22.07.09 v 12:37

ZTRAIL SICE ORIGINALITU VÝROBCE, ALE ZÍSKAL ÚPRAVAMI LESK A KRÁSU VAŠIMA RUKAMA I HLAVOU! KRÁSNÁ MAŠINKA! bLAHOPŘEJU.Kadet.

Stanley_H napsal 22.07.09 v 00:18

Nádhernej stroj! strasne se mi libi kombinace uprav,ostryho motoru a retro parezu. jen jedna vec.skus nejakej lepsi vyfuk a pojede víc.seriovej neodskrcenej HIKONE nejede.

Dr.fík
Dr.fík napsal 21.07.09 v 22:29

Fakt paráda,tuning + origo stav v jednom.Fakt je to nádhera.

MajklSX
MajklSX napsal 20.07.09 v 17:06

Tož tomu sa říka leštenka

Kirby
Kirby napsal 20.07.09 v 13:21

Luxusni stav 10b

Mefisto666
Mefisto666 napsal 20.07.09 v 13:17

Musím pochválit moc pěkná hračka. Opravdu se povedla a dávám za deset. Ať ti slouží.