Aprilia Scarabeo 200 (2008)

Vlastník vena307
Vloženo 17.7.2009
Aktualizováno 6.7.2013

Retro styl skútr na šestnáctkách kolech s maximálním pohodlím, cenou a výkonem ve své kubatuře.

První dojmy - První dojmy seznámení proběhlo bez většího studu nejprve se holka cukala,ale stejně podlehla mému kouzlu a jsme spolu do dnes.-:)))

Motorku bych doporučil pro - Výborný skútr do města,ale i na delší vyjížďky mimo město na šestnáctkách kolech.

Doplňky na motorce - Vyhřívaný rukojeti Oxford
Kufr Givi monokey

Koupil jsem jí v letě 2008 novou,a za první měsíc a půl jsem na ní najezdil 4500 km cca.,a maximálně spokojený.

Servis minimální, první serviska je po 1000 km a ta stojí okolo 600 kč a druha je po 6 tis.km takže mě teďka čeká.

Mezi skútry teto třídy a kubatury jí mužů na stoprocentě jenom doporučit i k přihlédnutí k ceně.

K dnešnímu dni mám najeto víc jak 8 tisíc km a maximum spokojenosti akorát když je větší zima tak mi na ní chybí chránič rukou před větrem,ale i to se dá dokoupit.

Dne 12.6. je Skútr Šňůra sraz je v 10 hod. v Braníku Praha 4 a bude vyjížďka na Rabyni kde bude grilovačka,pití,a vše co k tomu patří.Tak se těším bude to alespoň nějaká změna a když vyjde počasí tak i příjemný den.

Tak Skútr šňůra byla výborná bylo tam 384 reg.skútru, vyjížďka přes Prahu směrem na Novou Rabyni neměla chybu za asistence policie ČR.,a dopravního podniku a pak odpolední party na Rabyni,které se protáhlo až do ranních hodin prostě jednoduše SUPER všem co letos nebyli tak si příští ročník nenechte ujít.
Tady je odkaz na pár fotek s akce.

Sezona 2011
Letošní sezona byla extrémně dlouhá jezdil sem už od března až do poloviny Listopadu bez jediný závady,poruchy a td. na skútru.
Jedina nepříjemná situace byla s ožralém idiotem ve stříbrné Octavii ve Střešovicích,ale jinak už se moc těším až bude další sezona v sedle motorek.
Zimu si zkrátím servisem skútra olej,filtr a na jaře nové pneu u Martina na Suchdole a nejspíš i nové brzdy,ale to nechám až při přezouvaní pneu.

SEZONA 2012
Najeto 18 t.km tak si zaslouží servis.
Nové pneu Dunlop D451 naprostá spokojenost zatím mam na nich najeto zhruba 500 km,ale super pneu na suchu i mokra výborně drží jízdní stopu

Olej
Olejový filtr
vzduchový filtr
Ještě jsem měnil za nový přepínač blinkru,na internetu jsem je našel zhruba od 250 kč,ale taky i na scootlandu i za 410 kč a přímo v a-spiritu který je výhradní zástupcem Aprilie tak sem ho pořídil za 80 kč.

">http://vena307.rajce...622847fdbc.jpg[/img]

SEZONA 2013
Letos najeto cca 10t. km. (do 6.7.2013)
Skútřík sloužil celých pět let naprosto spolehlivě až se mi jednu chvíli sním ani nechtělo loučit,ale bude další etapa skútr ježdění s novým strojem který ještě vybírám mam par tipu ale uvidíme.

Skútr dne 6.7.2013 prodán novému majiteli od Rokycan tak ať slouží tak dobře jako mě celých pět let a to i na den přesně. (pouze náhoda). -:))

michalbraka
michalbraka napsal 14.09.13 v 19:21 10b.

Pohodový skútřík
Super svezení

vena307
vena307 napsal 26.07.10 v 16:54

Hoj ,naprostá spokojenost zatím bych neměnil a maximalní rychlost je 130 až 140 km/hod i ve dvouch ale na to už chce delší rovinku. jinak 130 bez problemu se spotřebou 3,5l

aniani
aniani napsal 25.07.10 v 17:05

Ahoj. Pěkná hračka. Nový je nový. Stále spokojenost? Spotřeba 3l je tak akorát. A maximálka po rovině je jaká? Dík.