Aprilia Scarabeo 200 (2005)

Vlastník angrest.
Vloženo 30.5.2018
Aktualizováno 9.1.2021

Svižné přibližovadlo pro lenochy.Motor karburátor,emise euro 2, ještě před výrazným omezováním dobroserů z únie.
Velká 16"kola,vhodnější na naše špicové silnice.Retro,originální,neokoukaný vzhled.

Motorka koupena od Honza-Rosice

Honda SH 300: Vyšší cena,vzhled.

První dojmy - Jede to,brzdí to,podle očekávání.Prostě pohoda v kraťasech,tričku a sandálech.Polní cesty bez ztráty úsměvu.Na silnici žádná brzda provozu. Ale stejně preferuji okresky a šoustky s menším provozem. Neplatím parkovné.

Motorku bych doporučil pro - Pro lemry.Na kochačku.

Doplňky na motorce - Originál plexi a kufr.

Měl jsem skůtr,mám zase skůtr.
Jsem už starej,línej,nemocnej,tlustej a zhýčkanej vesničan.Neochotnej chodit do krámu pěšky nebo na kole,protože je to zpátky do kopce a do města 6km.
Zkoušel jsem Korado,ale to je chcípák línej,žádná radost a v kopci žádal o milost,ať z něj slezu,nebo bude mít infarkt.
Zatím najeto asi jen 300km.Zvykám si na ten hajzlovej posez a nemožnost vytrčit nohy a změnit polohu,což na bývalé Majesty šlo.Asi dojde ke změně sedla.
A nejspíš i ke zkrácení plexi,nevidím před kolo a vůbec za ním nefoukne.
Úložný prostor pod sedlem = žádný,jen přihrádka ve předu a kufr.
Zatím spokojenost za ty prachy,byl levnější jak moje krosové kolo.Uvidíme co se začne sypat.
Snad přemůžu lennost a něco časem doplním.

Květek1
Květek1 napsal 30.05.18 v 15:24 8b.

Snad oběma Aprilii i Angreštovi to bude klapat. Tipuji, že oba mají tak stejnou hmotnost o Angrešta nemám strach, že zvládne hmotnost Aprílie ale jestli to taky bude platit v obráceném gardu? Rozhodně mne jako baťůžek tento stroj neuveze to spíše ho odneseme společně v náručí.