Suzuki VL 1500 Intruder (1999)

Vlastník Švéd-Špk
Vloženo 14.7.2009
Aktualizováno 29.10.2011

Lehce ovladatelný křižník s nepříliš agresivním motorem, ale s dostačujícím "krouťákem". Je to ještě poctivý kus železa v čistém cruiserovském stylu,mohutný, dlohý, spolehlivý a poslušný. Poskytuje dostatek pohodlí i pro spolujezdce.

Koupil jsem ji v červnu 2007. Během těchto tří (necelých)sezon jsem jí na tachometru přidal 23 tis.km. Doposud je její spolehlivost výborná. Pokud se to tak dá nazvat, jedinou závadou, byla nutnávýměna ložisek v krku řízení, ale to je otázka, jak byla dříve seřízena jejich vůle. Bylo mi řečeno, že tyto ložiska se mění je velmi zřídka kdy... Obava z toho, že budu v každé zatáčce škrtat plotnama o asfalt, kterou jsem měl před koupí, se hned rozplynula. Stává se mi to při "sportovní jízdě", ale při kochačce, pro kterou byla tato máša postavena, nikoliv.

Koncem sezony 2009 jsem si uvědomil, že potřebuji změnu stylu a to proto, že jsem na této krásce začal jezdit až moc agresivně, v táhlých zatáčkách se mi "vlnila" až příliš nepříjemě a začalo mi jí být líto. Takže přes x argumentú (krásný,spolehlivý,vznešený a velký cruiser/tento styl se mi moc líbí/pohodlí pro ledvinku/přirostla mi k srdci/zvyk atp.)proč ji neprodávat, musela jít k dalšímu majiteli.S těžkým srdcem jsem ji prodával Hned druhý den (29.4.2010) jsem si šel koupit další stroj a to Yamaha MT-O1.Na rozloučenou zde doplním několik fotek, které jsem použil do inzerátu na její prodej.

Raduzzo
Raduzzo napsal 29.01.11 v 11:29

krásný, stylový kousek

žižala.
žižala. napsal 28.06.10 v 16:24

Křižník jak má být 10b.

Katana
Katana napsal 10.12.09 v 12:22

Švéde, Švéde jestlůi ty nám s tím rokem 97 kdys ji jakou koupil nekecáš! Nebylo to 2007, pak by ty tři sezóny seděly. Tvůj Katana

bastik.
bastik. napsal 17.09.09 v 23:49

Nádherný křižník pěkná barva, luxusní vzhled přeju hodně pohody tobě i baťůžku ahoj Baštík a dávam jasnou 10ku

Albert
Albert napsal 05.08.09 v 18:03

Krásně ladné železo na pohodovku.Hodně pohodových km.
Dávám parádních 10 bodů. Zdarec...