Honda CBR 1000RR Fireblade (2004)

Vlastník Máťa-CBR1000RR
Vloženo 4.10.2004
Aktualizováno 20.4.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

Sharis
Sharis napsal 15.12.12 v 14:51

Ty první 2 fotky by jsi mel smazat :( at ti v hlave zustane jen to dobre, co jste spolu zazili a na tohle zapomen :*

smazany24103
smazany24103 napsal 23.11.06 v 13:14

Cus Mato,peknej stroj,tak nekdy pisni a muzem se svezt!!!!!!!

napsal 04.07.06 v 01:09

to plexi ti muyu jenom doporucit mam to samy s tim original se snad ani jezdit neda dal sem tam ten spanelskej puik stoji to cca 2500 je to hodne znat ale jestli si to neporesil do tet tak nevim nevim spanel ma v lete siestu mozna to znas skus si obednat cokoli z jihu jinak to chce ladacek o hodne lip se s tim jezdi pochopil sem ze to neni ani tak o vykonu a kravalu pro cely mesto ale supr se podle toho jezdi a jeste sem si tam dal vychytavku co ukazuje qalty docela pomoc cca2500

napsal 22.06.06 v 23:28

smazany16540 napsal 08.10.05 v 07:15

Varan_Lojza
Varan_Lojza napsal 22.06.05 v 16:52

napsal 20.12.04 v 01:59

Zdarec Johny. Ja merim 189cm a mam R1 04. Vejdu se na ni uplne v pohode a jsem absolutne spokojeny clovek. Letos jsem ji testoval na Deal's Gapu v Tennessee a musim rict jenom slova chvaly, tak jestli chces dalsi informace, tak napis a nebo koukni na mou registracku ID 3963. Zdravim vsechny a prijemne jezdeni. Zdarrrr1 Michal

napsal 10.12.04 v 11:00

napsal 26.10.04 v 05:57

Diky za odpoved.Taky me laka vetsi kroutak RR,takze pokud se na to slozim a "Frantisek":o) bude dobre platit,zacatkem pristiho roku sem hodim taky me foto ala Fireblide.Jeste jednou diky,Johnny

napsal 25.10.04 v 09:51

Nechci porovnávat RR a R1 i když rozdíly v nich samozřejmě jsou. Nevím jak v zámoří, ale tady v ČR si jednou ročně obě značky zaplatí okruh a postaví na něj své moto. Každý si pak může vyzkoušet moto i při jízdě. Než jsem koupil RR tak jsem si taky R1 a RR vyzkoušel. RR je pro mou potřebu lepší - má kroutící moment posazenej níž a charakteristika motoru je pěkně plynulá. R1 se musí točit víc do otáček (což je zajímavý jen na okruhu). Velikostně jsou obě motorky srovnatelné (líp se vejdeš už jen na ZX 10). Je lepší si je nejdříve vyzkoušet (u prodejce předváděcí jízda). Já ti doporučím RR, ale jestli se za to vejdeš to si radši fakt vyzkoušej.

napsal 23.10.04 v 03:09

Diky za odpoved.Ptam se proto,ze mame okruh asi 300km(Homestead),tak abych to zvladl,nez bude prives:o).Blacka bych rad,ale kdyz on uz se tady v tech zaoceanskych koncinach neprodava,skoda.JInak mam 187cm.Myslis,ze se na RR slozim?A co R1 04`,nemas zkusenost?Diky Johnny

napsal 22.10.04 v 12:33

Otázkou je jakým tempem pojedeš. Pokud pojedeš cestovní rychlostí cca 150 km/h (třeba dovolenou)- tak ujedeš asi dost daleko bez potíží. Ale tenhle stroj se většinou pořizuje na trošku vyšší jízdní tempo a při tom už musíš mít bradu na nádrži (strašně nízké plexi) a to si delší cestu nedokážu představit. Bude taky určitě záležet na výšce postavy, já mám 184cm a myslím, že o něco vyšší člověk bude mít problémy. A v neposlední řadě seřízení pérování.
Pokud by jsi hodně cestoval na delší tatě - doporučil bych ti asi 1100 Blackbirda. Fireblade je spíš závodní , než cestovní stroj , ale jedna dovolená u moře za rok se dá v pohodě zvládnout.

napsal 21.10.04 v 22:11

To Mata:Zdravim.Jak je na tom litrovy RR s pojidanim delsich vzdalenosti?Da se na tom opravdu prezit delsi cesta,jak o tom pisi v testech?Diky,Johnny

napsal 19.10.04 v 18:56

Ahoj Máťo, díky za ohodnocení mého Fároše a k tomu plexi jen tolik, že je originál racingové a perfektně kreje, na fotce opravdu nevypadá moc dobře, ale ve skutečnosti to je hezké, na novém Fároši jsem měl možnost najezdit skoro 500 km a už bych jinou mášu než Hondu nechtěl, přeji hodně najetých kilometrů, čau Zdeněk

napsal 19.10.04 v 17:48

To máš pravdu - barvy jsou u novýho Fároše jeden velkej problém. (ať je to MR 2004 nebo 2005). Přeju ti ať dobře vybereš a hlavně spoustu kilometrů bez nehod.

napsal 18.10.04 v 21:01

Ahoj, tak dnes jsem prodal svoji VFR a jdu si objednat konecne vytouzenou CBR1000RR! Brzo rozsirim vase rady chlapy drsny!! ( akorat jsem dost v pytli z tech barev na r. 2005)