KTM LC8 950 Adventure (2008)

Vlastník Ludvais
Vloženo 8.7.2009
Aktualizováno 21.8.2009

Tahle motorka nezná slovo nedokážu, vždycky mě ukecá a jdu do toho a ono to prostě jde.

Je to opravdu jedinečný stroj, nechápu proč ji všichni srovnávají s BMW GS, ty motorky jsou natolik rozdílný, že je prostě nelze srovnávat. Je to o prioritách. Pokud někomu nesedne, tak to prostě není motorka pro něj a rozhodně to není její chyba. Dal jsem na ní or. vyšší plexi a je to super. S touhle motorkou nemám potřebu mít v garáži ještě jednu lehkou na blbnutí.

koupena nová 24.2.2008 s Travel kitem, kufry, vyhřívané hefty, navíc vyšší plexi, padáky

Hadiprd

Haesty napsal 07.12.09 v 11:45

Opravdu nádherná mašina

HyneKTM
HyneKTM napsal 04.09.09 v 15:44

Nadhera! Paradni fotky! Masina je to opravdu genialni, navic silne navykova a srdecni zalezitost. Ja na ni mam nalitano 34 000 bez jediny poruchy. Jen menim olej a gumy. Takze at si kazdej necha ty kecy na tema KTM a nespolehlivost. Kdo nezazil nemuze pochopit. At dlouho slouzi a prinasi jen skvely zazitky! Jo a na sumavu bych se rad modival. Kdyz se ti bude chtit, klidne neco usporadej a hod pozvanku treba do fora. Rad se seznamim s lidma stejneho kalibru! Mej se hynek

Ludvais
Ludvais napsal 21.08.09 v 15:06

Adventure je srdeční záležitost, nelituji ani koruny kterou sem za ni dal. Já si kupuji jen věci, který se mi líbí a neřešim co kdyby, až se posere, tak koupim novou, ale už teď vim, že to bude zase KTM. Zatím 17 000 km z toho tak 50% off a absolutně bez výhrad, fakt je,že 100k je v terénu mazec,ale dá se to,jen měnim gumy tak po 3000 km.

devastator
devastator napsal 20.08.09 v 22:28

jen kdyby se to tak nesralo a ty zvuky z motoru a spotřeba na cestovaní ..žadnej hit...máš pravdu jede moc ale v terenu je ti na hovno 100koní...když to všechno prohrabeš...trakce žádná...ktm jsem jezdil a nechtěl bych to ...cena kvalita neodpovídá tomu co máš doma ...čas ukáže znám moc vyléčenejch KTM maniaku...