Suzuki SV 650S (2001)

Vlastník Stanford
Vloženo 1.7.2009
Aktualizováno 29.6.2010

Moje první "dospělá" motorka na kterou velmi rád a často vzpomínám. Designově byla celkem fajn a ten zátah dvouválce byl pro mne tenkrát ohromující! Výborná motka pro začátečníky, ale i ostřílené borce

Sůzu jsem měl zhruba dva roky a potom musela jít do světa. Měla najeto nějakých 28 tisíc km a motorově byla pořád neskutečně super! Dravec za všech okolností! Je sice pravda, že si brala víc benzínu a oleje, ale to je u dvouválců myslím, celkem běžná věc. Ze začátku se mi moc nezamlouvala její ovladatelnost, což jsem časem pořešil kvalitním obutím a to se potom začaly dít docela zajímavé věci Ač rozený italofil, tak aniž bych to kdy tušil, tak ve mě esvéčko zanechalo malou jizvu na srdíčku a doufám, že nyní dělá novému majiteli jenom radost. Tahle mašinka Vám dá přesně to, co od ní očekáváte! Já se v budoucnu o5 ke 2V určitě vrátím, a nezáleží na tom, jestli to bude italský nebo japonský stroj.

BorisVTR
BorisVTR napsal 02.07.09 v 00:34

Pekny Bike.Tak ti drzim palce nech mas cim skur vysneneho dvouvala.Mas to za 10b

scorpi
scorpi napsal 01.07.09 v 20:41

krasavec!! ,pěkná mašina

Kirby
Kirby napsal 01.07.09 v 16:54

Super masina at slouzi way of live!10b

Poggy
Poggy napsal 01.07.09 v 15:59

No já jen chtěl vědět jestli se dělal v týhle barvě. To nevadí. S tím pádem. Prakticky všechny motorky někdy upadly. To je fakt a pokud se jen sklouzla, tak je to OK.

Stanford
Stanford napsal 01.07.09 v 15:30

Člověče, moc ti toho nepovim. Několik lidí se mě na to už ptalo, konkrétně na přední blatníček, kterej má mít stejnou barvu jako kapotáž. Pár bot jsem na motorce tenkrát našel, takže si myslim, že přímo v origo stavu určitě nebyla. Nicméně jsem jí stejně tenkrát kupoval s tim, že si s ní nějakej týpek kdesi ustlal. Ono, která mašina ve svý existenci neležela?