Yamaha XV 535 Virago (1993)

Vlastník Iwushka
Vloženo 30.6.2009
Aktualizováno 10.7.2011

Vloženo: 10.07.2011, Uskutečněno: 30.06.2009, Stav tachometru: 29000 km, Zhlédnuto: 1x

Zatím je brzy na nějaké soudy. Koupě byla rychlá akce. Motorka je 93 ročník, dovoz z Itálie a v Čechách jsem druhá majitelka. Najeto má něco přes 29 tisíc km. Servisní prohlídka ukáže zda je to pravda nebo si nějaký zručný moravák hrál s tachoměrem.

Byla to láska na první pohled. Přesně to co jsem chtěla. Jediná kosmetická vada je blok motoru, jelikož nějaký umělec sundal eloxový nátěr, vyleštil ho a pak nechal zaoxidovat. Jak řekl jeden kamarád, než to vyleštím budu smrkat měsíc hliník. Zatím to odkládám na dlouhé zimní večery a v rámci hesla Image je na nic následu instinkt budu hlavně jezdit a nezabíjet čas leštěním. Takže až nás budete na srazech hledat , hledejte nešpinavější mašiny :D.

"Rozárka" půjde na prohlídku do servisu, výměnu kapalin a hlavně seřízení motoru. Nějak se mi nezdál zvuk motoru. Byli jsme z toho fakt nešťastní, ale po pár shlédnutí zvuků Viražek na Youtube mi spadl kámen ze srdce. Byla jsem asi hodně nešťastná, protože mne můj instruktor dal kontakt na svého servisáka a ten mne uklidnil, že ji seřídí, vyčistí a holka bude jedna radost.

Zatím ji jel jen přítel a ten tvrdí, že je živá ( na mne prý až moc , nejraději by mne posadil na nějakou 125ccm :D , ale už tak je klidnější, jelikož jsem původně chtěla jedině naháče ) Jede velice dobře, ale prý se s ní nebyl ani po 120 km co ji vezl domů schopen dohodnout v zatáčkách a děsně ho bolela prdel :D

• Prodáno

Rozárka dnes odjela do novéh domova opět k motorkářce. Přejeme holkám mnoho krásných kilometrů

Typ: Prodej
    Vloženo: 14.09.2014
    Uskutečněno: 14.09.2014
  • Prodej

Bohužel musím z rodinných důvodů Rozárku prodat. Rozárka je pravidelně servisovaná , minimálně jetá. Stav viz fotky. Při rychlém jednání sleva kontakt : 776 80 44 27 nebo i.najzarova@seznam.cz

Typ: Prodej
    Vloženo: 05.09.2014
    Uskutečněno: 05.09.2014
  • tak už zase jezdíme...

Jak jsem se pomalu přikláněla k prodeji motorky, tak jsem si vyjela s Michalem na náš pravidelný sraz na Lučinu a udělala si i menší vyjíždku. Rozárka je moje holka, ted po tomhle víkendu vím, že ji prostě už nedám. :-D

Typ: Sraz
    Vloženo: 08.09.2013