Blata 125 Enduro (2009)

Vlastník Yetti
Vloženo 22.6.2009
Aktualizováno 24.7.2010

Na par drobnych much, ktery jeste vychytam, tak je to ziva, pekna a konkurence schopna 125

Mam nalitany pres 7000 km a zatim jsem spokojen, na 4T pekne tahne a jede. Na jednicku se stavi na zadni a maximalka je tak kolem 110-120km/h na dalnici to zrovna nebude, ale ve meste kdyz to vyzenete do otacek, tak dokaze udelat dobrej bordel Po designove strance se velmi povedla jen je skoda par drobnych nedostatku, ktere se bezproblemu vyresi. Nelituji vyberu!

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 14.06.12 v 22:08

moc pěkná .At slouží 10

czech-mirecek
czech-mirecek napsal 26.03.11 v 22:09

super motka ať se daří a hlavně bez poruch a nehod 10b

Dvořa
Dvořa napsal 27.05.10 v 11:38

Nedáme někdy srázek? máme to k sobě 15min cesty... :).. rád bych prohodil zkušenosti! :p :) kdyžtak mi napiš zprávu jestli máš zájem a kdy by se ti to hodilo :)

Yetti
Yetti napsal 26.05.10 v 19:43

S tou kontrolkou sem mel taky problemy... zkus se mrknout dolu pod motor jsou tam asi 3 barevny dratky tak je dobre upevni tam kde maj byt, je na nich cerna chranicka.

Dvořa
Dvořa napsal 26.05.10 v 09:14

Taky furt reklamuješ? Já už 6x během prvnich 1500km. Nemaj dorešenej ten karburator a starter doteď, aj to psali někde na foru, že si ji lidi nemaj ještě kupovat, že je nevychytaná zatim... ale ted jezdim zatim 400km po garančce bez zavad :D až na to že mi dělá kontolka neutralu co chce a často svizti i na ruznych kvaltech... v lese blatku nešetřím :D a jako chtělo by to minimálně dopředu drapák, asi budu dávat, i když to bude - na silnici...