Honda FJS 600 Silver Wing (2001)

Vlastník Rocco10000
Vloženo 3.6.2009
Aktualizováno 25.5.2010

Honda Silver Wing 600. R.V.2001, Laděný výfuk, turistické plexi, litinová plotna, kufr 52L, xenonové světlo a kosnetické úpravy.

Přešel jsem na Silver Wing po suzuki burgman an 400 a musím říct, že se to nedá vůbec srovnat. Myslel jsem si jak nemám pohodlnou motorku (myslím burgmana), po první projížďce z cca 250Km v kuse po dálnici, ale i okreskách na Hondě jsem na burgmana zapoměl hned. Za 1 honda má už 37KW a přímé vztřikování paliva takže super jede a je neskutečně pohodlná to se může burgman jít schovat. Navíc má vychytané takové věci jako třeba kolečko na hlavním stojanu, je to velice praktická vychytávka, protože se dá silver wing naklápět jako silnice a když to přeženete tak kolečko začne kopírovat variátor a sestane se vám jako u burgmana, že by vám to vystřelilo zadek. No já za sebe musím říct, že jsem z Hondy Silver Wing úplně posraný a lepší maxi skútr, abys pohledal. Je to moje veliká láska.

d.bar
d.bar napsal 26.02.10 v 18:16

sedni si ještě na Burgmana 650 a teprve pak srovnej
hodně pohodových km v křesle Silvra

Monče
Monče napsal 22.02.10 v 20:45

Tož pěkně ti to jezdí . Tak krásnou sezonu 2010 a u mně to máš za 10b

Luke-78
Luke-78 napsal 15.10.09 v 21:09

Mooooc pěknéé, hodně šťastných kilometrů. Ať to šlape.

Petrzet
Petrzet napsal 17.08.09 v 16:21

Super stroj,mel sem vice skutru a muzu rict,ze tenhle je bezkonkurencne nejlepsi,skoda ze sem jej musel prodat,jeste ted jej oplakavam.

ceki
ceki napsal 23.06.09 v 20:06

No jo je to proste parnik