Honda VTR 1000 SP1 (2000)

Vlastník ..Roko..
Vloženo 25.5.2009
Aktualizováno 8.5.2013

Dovezená ze Švýcar, model 2000 - provoz 2001.

První dojmy - Jestli jede, jak zní (Srocpion laufy), jestli jede, jak se na ní sedí, tak to neuřídím. To byly moje první pocity z ní. Záhy jsem zjistil, že sportovní dvouválce předcházejí velké fámy. Pravda je někde uprostřed, ale já mám jasno v tom, že litrový sportovní dvouvál není zlý a jezdce opravdu setřást za každou cenu nechce.

Motorku bych doporučil pro - Člověk je musí milovat jaký je, nebo jezdit jak šílenec, aby ho naplno naplňovalo, to je VTR SP!

Tak prodáno, ale šikulka Sobi jej opět postaví na kola a moje dnes už bývalé SP bude dál sloužit.
Byla to nezapomenutelná zkušenost. Můj první sport, ještě k tomu litr ze starý školy a dvouválec => nic težšího jsem si ani už vybrat nemohl a taky to nedopadlo dobře. Jenže jízda sólo a na full gas mě ze sedla nevyhodila, právě naopak to byla jízda ve dvou a na pohodu.
Legendární stroj a jsem rád, že jsem jej vlastnil ,ikdyž mě za srdce nikdy pořádně nechytnul, spíš až teď, až nadobro zmizelo z garáže se mi zasteskne. Ale moc mě těší, že jej určitě ušlyším zavrčet

Nedostižná motorka co umí frustrovat svým sportovním potencionálem. Tady opravdu platí, že je to závoďák se světly a nejde témeř zahnat do úzkých. Pro mě byl problém se adaptovat na dvouválec, který opravdu mojí krevní skupinou nebyl a není. Mít váhu 954ky, při zachování charakteru motoru a podvozku, byla by to nejdokonalejší věc na světě

tequila93
tequila93 napsal 07.11.10 v 16:31

Super mašina to je jedna z mála co bych od hondy vážně chtěl.Já jsem spíš na naháče takže na to že je to supersport tak má pro mě velké charizma.

Leo4361
Leo4361 napsal 27.08.10 v 11:13

Jau jau, dejte se brzy všichni tři dohromady at se zase jezdí!!!

Bači
Bači napsal 09.08.10 v 15:18

wafix , no co se dá dělat, spravíme a co nejdřív na kola.a co ty a obratel už jste cajk?

Dřík
Dřík napsal 06.08.10 v 14:12

Dej se dohromady pane pomůžu Ti ji zase postavit na kola

Mario3
Mario3 napsal 22.07.10 v 13:08