Suzuki GSX-R 750 (1999)

Vlastník biiagi
Vloženo 23.5.2009
Aktualizováno 28.7.2012

Motorku jsme dovezli z patka 22.5 na sobotu 23.5 ve 4h rano 2009 domu.

25.5.2009:S motorkou moc zkusenosti nemam je to docela rozdil od dvoulete zkusenosti s mitem ale myslim ze si na ni hned zvyknu. Motorku jsem dotahnul jako streeta ale mam puvodni kapotaz k tomu. Bude na tom hodne prace protoze to bylo polozene tak bude treba sehnat par veci a take udelat novou kosmetiku. Jinak motor slape dobre jak na dratkach. Myslim ze nebude s nicim zadny vetsi problem jen to bude chcit drobek casu aby to vypadalo k svetu . Tak uz jsem se schanel po nejakych drobnostech jako je zadni stupacka, prední pravy nafuk protoze me chyby a take na levy nafuk guma. Budu muset koupit nove plexi. Ted je docela dost zrizena jak muzete videt na fotkach ale to se da do kupy a bude vypadat zase hezky. Je predelanej ram na budíky nadruhou stranu asi nejaky kutil to kutil uvidime jak to udelam vse bude to zajimavy. Jinak uz mam obednanej olej Castrol full symtetic a novej oil filtr tak to je asi na zacatek takovy nejdulezitejsi no urcite az zase neco bude nafotim a napisu. Budu rad za nejaky rady koment nebo tak neco i kdyby mel nekdo nejaky dily budu rad díky

12.6.2009: Taak motorka uz ma novej olej,kapotyalezatim kosmetika neupravena kvuli financim. Motorce jsem koupil nafuk na pravou stranu tak to bych mel z krku. Dale jsem si na praxi udelal (stocil) na soustruhu zavazicka a myslim ze na motorce vypadaji dost dobře. Jinak elektrinu mam zapojenou jak svetla tak blinkry i budíky a vsechno kupodivu slape s cim jsem ani az tak moc nepocital. Takze jeste me zbyva koupit nove plexi povarit predni masku protoze je praskla a nakonec kosmetiku a zrcadka. No jeste na ni je drobek prace ale to se vsechno casem podá

25.6.2009: Dnes jsem to trošku připravil na zimní spánek trošku pošůroval a opravil jsem naco jsem mel (náfuky,plexi, zadní stupačka, elektryku jsem drobek premistil jeste tomu necham udelat nove samolepky ale na nastrik asik kaslu nebo to necham na jindy jinak jsem s tim nadevse spokojen mužete se podívat na nové fotečky v myslím že lepší kvalite no posudte sami

29.4.2010: Tak už nám pomalu začíná sezona a suzanku už jsem taky odzimoval, také už byla na prvním srazu HP4(Hledání přívěr 4) Kde se ukázala na sprintech na letišti . Po motosrázku jsem se jel projed a zradil mě káblík v červeném chcípáku na řidítkách tak jsem samozřejmně na cestě nato nepřišel tak jsem musel zavolat kamarádovi aby vzal vozejk a dotáhnul me GSX-R domů. Mašinu jsem dal tedy do kupy a hned jsem vyrazil na jednodenní výlet kterej jsem zakončil s 340km a můžu říct že jela jako s praku ale já byl zlámanej ještě druhej den (drtič ramen a zápěstí). No jinak už se teším na další srázky v této sezoně a všem přeju hodně šťastných km na silnici v roce 2010

Dnes 28.7.2012 mě opustila moje Zuzana snad bude sloužit dobře i nadále myslím že jsem si jí užil a těď bych měl v plánu se rozhlídnout po K1 kterým byla mím snem buď ve stejném obsahu nebo litr ;)

Akrapovič
Akrapovič napsal 26.01.11 v 19:25

Ať to lítá vždycky, až do cíle

Milan-11
Milan-11 napsal 21.12.10 v 16:42

Nazdar.No bomba to teda je Uvidím, co z toho bude

h3nr1k
h3nr1k napsal 14.11.10 v 15:11

krásná práce, sraďocha jsem vždycky chtěl

PATYN
PATYN napsal 29.09.10 v 12:53

Hmm, ta šestá fotka je opravdu boží
Je to pěkně v kupě Tak to má být, letos už se nato asi podívat nepřijedu sem po ty hnusný operaci, tak taky zazimuj, at Ti to nezavidím.. měj se Biagiku a pozdravuj Bratra

Mario3
Mario3 napsal 05.08.10 v 16:55