Jawa 50/23 Mustang (1978)

Vlastník MasterX
Vloženo 17.5.2009
Aktualizováno 27.3.2016

Vloženo: 05.05.2012, Uskutečněno: 05.05.2012, Zhlédnuto: 2x

Kapku opožděně, stres za maturity a nedostatek času zavinil to že jsem na motorku šáhnul poprvé až dnes. Vyměněná cívka za novou osmivoltovou a malá projížďka cca 10 kilometrů. Krom toho, že po zahřátí občas vynechá (ale pouze na vytočenou dvojku, jinak ne), což možná znamená že se mi přicpává tryska bordelem z nádrže (nepomáhá tu ani filtr, nejmenší kousky stejně prolezou ).

Každopádně za studena si to sviští jak drak, na dobrym povrchu na rovince jede odhadem něco přes 60, což je fajn. Tacho sice neběží, ale podle toho jak mi foukalo do xichtu a jak se ta přede mnou jedoucí oktávka přibližovala... to bude asi dobrej odhad. Za pozornost taky stojí to, že mašina po zimě naskočila na první našlápnutí. Jen ty zvuky co lezou z motoru nelahoděj mému uchu, takže začínám přemejšlet nad složením jinýho motoru.

Jinak tohle jsou první fotky po novym laku nádže i s nálepkama, který sem dávám.

• Fichtlsraz Všelibice 2014

Tak se nám rok s rokem sešel a Všlibice jsou tu zas... Tentokrát jsem se zúčastnil v osekané formě - odjíždělo se kolem 16. hodiny, holt zkouškový je svině. :-) Mustang jel jak drak po delší pauze, dostal čerstvej benzi

Typ: Sraz
    Vloženo: 08.06.2014
    Uskutečněno: 08.06.2014
  • Drážďany na fichtlech?

Ano! Lze to! I když jsem to nečekal :-) včera najeto 362 km v počtu čtyř strojů (2x Jawa 21 + 2x Jawa 23) , plus moje cca 15 km individuální cesta domů, čili asi 377 km za den na Mustangu. Den předem jsem vyměnil ole

Vloženo: 10.08.2012
    Uskutečněno: 10.08.2012
  • Nová řezězovka, dodělávky...

Protože starej řetěz byl vytahanej a po nedávném zmoknutí orezlej, sekundární kolečko už celkem jetý a chtěl jsem pod ním stejně měnit preventivně gufero, rozhodl jsem se pro výměnu řetězu a sekundárního kolečka. Rozeta

Typ: Oprava
    Vloženo: 31.07.2012