Honda XRV 750 Africa Twin (1993)

Vlastník Fastik
Vloženo 3.5.2009
Aktualizováno 21.3.2010

Charakterizovat Afriku asi nemá cenu, lety prověřená cestovatelka, dnes už možná trochu zastaralá ale charizma neztratí nikdy

jaro 2009 Afriku mám zatím jen rok, ale myslím, že jsme si padli do noty. Najel jsem na ní zatím 9000 km, 3000 z toho je letní cesta na ostrov Elba a brouzdání po Itálii. Moto má vyšší plexi, vyhřívané hefty, držáky kufů, padací rám. léto 2009 Na jaře doplněna o kufry Givi. Zatím jen menší výlet na bavorský zámek Neuschwanstein a brouzdání okolo Ga-Pa. V srpnu v plánu okruh Švýcarskem, kus Francie atd.

Říjen 2009: Tak během léta několik výletů po ČR az okruhu Švýcarskem se nakonec stala dovolená na Sardinii (vše doporučuju - malý provoz, spousta zábavných silnic s pěkným povrchem)a již tradičně několik dnů u Lago di Garda. A Afrikašlape stále jako hodinky, ale radši nechci nic zakřiknout

Tak a změna je tady, Afrika mě bohožel opouští přichází BMW R 1150 GS. Proč sakra Honda nevyrukuje s nějakou novou verzí Afriky ...

radek89
radek89 napsal 09.02.12 v 15:26

krasavice

Petr67
Petr67 napsal 25.10.11 v 15:31

Krásná Afrika a dobrá volba. Přeji mnoho pohodových km v sedle endurka. Dávám 10b

lukaso25
lukaso25 napsal 03.01.10 v 18:58

Hezká motorka ted mám dominatora ale to není poslední motorka doufám že to pak skončí u Afriky

Pheta
Pheta napsal 16.12.09 v 21:11

pěkný výlety! ja se toho bojim kvůli krátkému dojezdu, nechce se mi co 190km hledat benzinku... ale asi udělám příští rok okruh po polsku;) je to kousek a dorozumím se ;)
Každopádně Afrika je hezká mrška:)

Adry
Adry napsal 02.10.09 v 22:40