Yamaha XT 350 (1985)

Vlastník Freeman11
Vloženo 14.4.2009
Aktualizováno 28.11.2010

Tak dnes, tj 28.11.2010 šla do světa :( Doufám, že bude novýmu majiteli dobře sloužit :) Bude mi po ní smutno, ale co už, bude další :)

Tak zatím ji mám jen pár dní, takže toho k popsání moc není. Má motor po GO a teď si hraju se vzhledem. Původně byla modro/bílo/žlutá a plánuju černo/žlutou :)

Fotky co tady mám jsou ze dne kdy jsem ji koupil, až bude barva konečně hotová, hned nafotím a nahážu je sem.

Tak přidávám další dvě fotky :) Už vypadá trochu k světu, ještě si nechám udělat samolepky a pak snad bude vzhled hotovej :)

15.6.2009

Tak membranu uz nesháním :D dneska přišly díly z partsdepotu, takže karbec mám komplet :) a hned je to o něčem jiným, jede o poznání líp. Ještě budu dávat do kupy dekompresor a vyměňovat pár gufer. Pak už jen vyměnit olej a filtr a tuhle sezónu by mohl být klid :)

16.6.2009

Dneska pršelo, tak sem se rozhodl udělat na motorce co bylo potřeba :) Dostala dekompresor, novej olej (motul 5100 10w40), olejovej filtr a dvě gufera (u spojky a u nakopávačky). Hned jak bude lepší počasí, tak pudu vyzkoušet jak gufera těsněj. A dekompresor me potěšil, teď není problém motorku nakopnout rukou :) Další co jí čeká jsou samolepky, ty přijdou příští tejden.

29.6.2009

Tak už se konečně dočkala samolepek :) Vzhled to oživilo a líbí se mi takhle víc. Ještě sehnat bezbarvej lak a samolepky přestříknout, ať se neloupou. Zatím stejně nemůžu jezdit, páč je utrženej ventilek na zadním kole. Proto stojí na kýblu a stoličce :D

Přes zimu dostala nový blastry a vyhřívaný rukojeti Oxford Výborná věc do chladnýho počasí Ještě až budou nějaký peníze tak dostane dopředu novou pneu, nejspíš Continental TKC80. Vzadu už mám Mitas E09, tak ještě zbývá přezout ten předek A už jen natankovat plnou a vyjet konečně zas na nějakou delší vyjížďku

Tak TKC80 na předku už mám :) lehce jetá mě stála 250kč + snickers :D

Freeman11
Freeman11 napsal 21.09.10 v 21:52

Tak rozhodne si nestezuju. Oproti 600 je lehci a obratnejsi a vykonem zas tolik neztraci A spotreba je taky v poho, takze pokud nechces nic ostryho, tak s timhle chybu neudelas

Luker
Luker napsal 20.09.10 v 20:54

jseš s tím spokojen? jen přemýšlím že bych prodal kx a koupil nějakej 4T dík

Riddick
Riddick napsal 15.06.09 v 10:52

Na svůj věk ten bajk vypadá pořád dost dobře
Navic gratuluju k rozumu, na těch silnicích je to fakt o držku... 10b

Freeman11
Freeman11 napsal 04.05.09 v 19:30

jj, ja do maturity zatim zajedu ten motor ne, kecam, mozna se uz zacnu ucit

martingl
martingl napsal 04.05.09 v 18:55

Po maturite poradne zajezdime, ja teda i po svareni hlavy a valce