ČZ Ostatní (2009)

Vlastník PESO
Vloženo 8.4.2009
Aktualizováno 9.4.2009

Tak pánové poznáváte tyto motorky???

Aby si někdo nemyslel, že ve Strakonicích neuměli dělat motorky. Ta modrá je ČZ 180 typ 487.6 z roku 1993, žlutá je Roadstar 200 z roku 1997 a ta červená, tak to je prototyp, který se chystá do výroby sice pak s jiným motorem a dotaženým designem a to jako STAVEBNICE !! od roku 2010 pokud se vše včas podaří.Návrh motocyklu provedl Ing. František Pudil, dopracoval Ing. Vladimír Kocourek a letos jsme krasavce postavili a dále na něm pracujeme. Design provedl průmyslový designer David Schauman. Je to model klasIK a chystáme i model eagel (orel) viz vizualizace. Takže šiřte reklamu ať může projekt ožít.Případně pište Vaše dojmy a podměty. Prodávat by se to mělo čistě jako stavebnice, kdy si každý dopracuje povrchovou úpravu dle svých představ a poté po kontrole výrobcem vydáme TP.Předpokládaná cena by byla kolem 55tis s DPH. Pánové a dámy může být na světě první český stavebnicový systém motocyklu !!!

PESO
PESO napsal 27.02.19 v 16:51

Ahoj, oslavy budou

Franky
Franky napsal 20.01.19 v 17:31 2b.

Blíží se výročí a kde nic tu nic...?!

Franky
Franky napsal 29.01.14 v 23:00

Tak nakonec nákladná homologace tohoto stroje stejně jako mnoha od Dudáků proběhla ještě za minulého zřízení a tak by otázkou měla být pouze kvalita materiálů, preciznost výrobce jak základu, tak posléze homologovaného příslušenství a pak schopnost prodat.
Nakonec také přímo fabrika ČZ by se případně mohla podílet, ale samozřejmě je otázkou jak si Taliáni ošetřili nesplnění svých povinností v rámci společného podniku a naproti tomu jak závazně zablokovali motocyklovou výrobu ve Strakonicích = to je otázkou?! Jinak podnik ČZ jako takový se asi i dnes drží slušně - alespoň podle toho, když jezdím okolo (řetězy, obráběcí stroje,,,ad.).
Jinak model by to měl být dle tohoto prototipu - bych řekl?!

Kůča-ČZ-MTX
Kůča-ČZ-MTX napsal 15.12.12 v 09:35

Proč mám pocit, že ty fotky jsem viděl naposled na střední škole i s tou kočkou na motce? Myslím že i tu pohádku o stavebnici jsem už tenkrát k tomu slyšel...

KulichCZ
KulichCZ napsal 22.08.12 v 23:00

Pěkné, no jo :). Mimochodem, jak to vypadá s tou stavebnicí?