Honda VFR 750 (1994)

Vlastník Dandy3
Vloženo 7.4.2009
Aktualizováno 23.4.2014

Můj celoživotní sen a po CBR600F a 900RR naprostá spokojenost

První dojmy - Počáteční radost ihned po koupi byla tak veliká,že jsem se neuhlídal a na dálnici u Plzně ji trochu popustil uzdu a už mě braly švestky. Ukecal jsem to, stejně jsem neměl na pokutu, jen na benzín na dojetí domů.

Mám ji zatím jen druhým rokem a po cestě do Chorvatska musím říct že splnila mé očekávání jak cestovní tak i sportovní. Na supersportech už jsem se vyblbnul a tohle je ideální pokračování. Je to už babička a byla trochu zanedbaná,nějaké drobnosti jsem poopravil:výměna př.kotoučů,všech kapalin a náplní(olej z př.tlumičů se táhl jak sopel)gufer,servis ventilů,ložiska kol atd. a myslím že mi bude jěště dlouho sloužit. Při jízdě ve dvou jsou brzdy trochu slabší,tak jsem namontoval pancéř.hadice a gut. Motor krásně táhne odspodu a podvozek supr. Koupil jsem to s docela hlučným laďákem,sehnal jsem origoš,ale po velmi drobné kolizi s nahluchlou cyklistkou co mi zkřížila cestu (ustál jsem to) tam asi půjde zpátky laďák. Teď má 95tis.km a letos snad padne 100ka.

Tak žluťásek už změnil majitele a doufám,že se o něj bude dobře starat a jěště dlouho poslouží. Odcestoval jsem na čas za velkou louži,tak by bylo škoda aby motka byla doma pod plachtou a nevyužitá. Už mám v merku jinou,ale o tom až se vrátím a bude mi říkat pane.

C.B.R
C.B.R napsal 24.01.12 v 05:31

poctiva klasika

Olív-Oilová
Olív-Oilová napsal 30.11.11 v 06:53

Pěkné,ať ti pořád sedí na silnici a přeji mnoho km bez nehody.
Dávám 10b.

Marekh22
Marekh22 napsal 22.11.11 v 23:22

Masina vypada dobre. Dneska jsem dobijel baterku a projizdel Cz 175/482 nez prijedes aby byla poradne nachystana na projizdu...

Dandy3
Dandy3 napsal 02.05.11 v 22:38

Tak si pročítám inzeráty a docela mě zaráží neúměrně nízký počet najetých km u starších mašin,jo sem tam múže být vyjímka, ale 15 let starý stroj z 25-30tis.km je blbost, vždyť zánovní mašiny mají ty samé km, to pak asi jdou do stodoly a tam 10 let odpočívají, ne?!! Stáčení km je trestné nejen u aut!!!

Dandy3
Dandy3 napsal 23.02.11 v 17:16

Bohužel loňská sezóna byla slabá, tu 100.000km hranici jsem neprolomil. Snad to letos bude lepší a po plánované cestě do Norska jistě padne, pokud mi tam neumrzne Zkušební start po zimě dopadl dobře, jěště vyměnit olej, počkat na vhodné počasí a vyrazit.