Honda XL 125V Varadero (2004)

Vlastník -Bad_Boy-
Vloženo 30.3.2009
Aktualizováno 19.8.2012

Myslím, že netřeba rozepisovat. 4T 125ccm 11kW cestovní enduro. Pro kluky, co vědí co chtějí xD=D.

Tákže na tomhle stroji sem odjel dvě sezóny (7 000km) a máme spolu hodně dobrých zážitků. Nikdy mě nikde nenechala a ten dvouválec je prostě držák. V originále jede krásně už od spoda. Mě zabírá díky laďáku až ve vyšších otáčkách, ale pak to jde rychle nahoru. Varadero je cesťák, takže netrhá rekordy. Je prostě spíš na pohodovou jízdu. Myslim že na ty naše rozdrbaný silnice je to skvělá volba. A skvělá volba je to i pro lidi větší postavy jako jsem já (185cm). Člověk si pak nepřipadá blbě. Není rozhodně něják těžká. Cestovní rychlost je tak 90-100km/h a max po rovině za normálních podmínek je 115km/h. Ale hodně záleží na náledě a počasí. Jo a hlavně: v pohodě se na ní dá jezdit ve dvou.

Klady: zpracování/desing/velikost, ovladatelnost, pohodlí, dojezd nádrže, krása dvouválce, spotřeba, bezúdržbovost, bezporuchovost (zatím jsem kupoval jenom baterku, destičky, řetězovou sadu, bude nová pneu a benzín=> no prostě spotřební materiál)
Zápory: chybí 6.kvalt, občas ten výkon, světla

Osobní hodnocení: Motorka je pro ty, co si rádi užívají jízdu s přihlédnutím na okolní krajinu. Mají rádi ať už cestování nebo pohodlí a nemusí trhat asfalt (to s Varem fakt nelze). Určitě sem rád, že jsem si ji vybral a rozhodně toho nelituju.

Už nevím co dodat, do začátku prostě nejlepší.=)

Btw: asi si každej všimne těch KTM barev =D

-Bad_Boy-
-Bad_Boy- napsal 08.11.11 v 16:24

Má no, asi od modelu 2007 nebo tak něják...ty starší měli 5 ;)

Danke
Danke napsal 07.11.11 v 23:02

Dyť varan má 6 kvaltů, tak co tam píšeš?

....Miloš....
....Miloš.... napsal 12.12.10 v 19:37

Ten vejfuk jí sekne 10 bodů !

urgal
urgal napsal 02.11.10 v 17:35

pěkná barva a koukám že máš sharona já ho mám taky ale nevím jestly ho tam mám dát co myslíte a dávám 10 bodů

panhammer
panhammer napsal 10.04.10 v 09:14