Gilera Runner 125 (2003)

Vlastník cejkyn
Vloženo 29.3.2009
Aktualizováno 29.3.2009

velmi povedeny skutr.Je to takovy maly zavodnik telem i dusi

Sestra si udelala ridicak a znamy nam pujcil na nejakou dobu skutr od tusim malaguti nebo ducati uz se nejsem jist(byla to 50).Po nejake dobe si ho vzal zpet.Jak sestra poznala kouzlo skutru ve meste tak ho velmi chtela.
Pri prvnim rozhlizeni po novem skutrikovi sme si hned stanovily priority-ram,brzdy,vykon(co nejvetsi jake dovolovalo omezeni v RP).Rozhodovalo se mezi Peugeotem a gilerou.
Pazout byl podle me teda designove i urcite co se tyce ovladatelnosti vymakany,ale co se tyce ceny tak se zdal velmi predrazeny.Diky znamemu jsme sehnali Gileru za velmi vyhodnou cenu.
Skutr mame od nova a jeste se na nem v podstate nic nedelalo.jen se mi rozpulil variatorovy remen a lehce to poskodilo variator ale je tam furt puvodni.Skutr ma novy olej na kazdou sezonu azda se ze zatim zadny problem.Kazdopadne se ze skutrem nejezdilo jak stara babka s babetou na rohliky, na svetlech sem za sebou nechaval kdejaky nabuseny vuz.Od spodu to jede jak cip.Variator skvele maka a plynule meni prevodovy pomer.Pri vymene roztrhleho remene sem uvazoval o lehkem poladeni vykonu pomoci variatorovych valecku ale nakonec z toho seslo.
Skutr mel orig. obuti PIRReLI .jako dalsi pneu sem zvolil Mitas ,tato guma se mi asi po 500 km lehce roztrhla pres dezen,reklamoval sem ji a dalsi udelala to same.tak sem si koupil lehce zavodni dunlop a klopil sem zatacky tak ze sem kolikrat skrabal pohotovostnim stojanem o asfalt.
Tohoto skutrika si nemuzu vynachvalit.Sice uz se na nem moc nejezdi ,ale kdyby melo tak bych asi udelal generalku motoru a urcite prednich tlumicu,ktere pri ostrejsi jizde a taky s kritickym stave, nasich silnic a dalnic dostali zabrat.
kazdopadne bych ho doporucil jak ridicum tak i ridickam.Nikdy me nezklamal,brzdy,ovladatelnost,vykon,spolehlivost to jsou dle meho nazoru hlavni plusy

cejkyn
cejkyn napsal 23.04.09 v 12:07

no skutrik ma najeteho pres 24000km.Nejvetsi zahul dostal kdyz se mi za jizdy roztrhl variatorovy remen.Od te doby je lehce hlucnejsi a jsou citit vybrace

Alan
Alan napsal 22.04.09 v 22:07

krásný runnero helemkolik mášnajeto že potřebuje generálku motoru??